Izzy Stradlin był na próbie przed koncertem Guns N' Roses i wyszedł z niej wkurzony

Aleksandra Degórska
28.02.2018 14:02
Izzy Stradlin był na próbie przed koncertem Guns N' Roses i wyszedł z niej wkurzony Fot. dave1968, CC BY 2.0

Gitarzysta poczuł się urażony i już nigdy więcej nie wrócił do tematu reaktywacji Guns N' Roses.

Gdzie jest Izzy? Wszyscy fani nadal zastanawiają się, dlaczego w reaktywacji Guns N' Roses zabrakło gitarzysty. Wszystko zaczęło się w grudniu 2015 roku, gdy Guns N' Roses ogłosił, że powróci w starym składzie podczas festiwalu Coachella 2016.

Dlaczego Izzy Stradlin nie gra w Guns N' Roses?

Pierwszy koncert kapeli odbył się 1 kwietnia 2016 w klubie „Troubadour” w West Hollywood i na jednej scenie zobaczyliśmy po wielu latach Axla, Slasha i Duffa McKagana. Jeszcze w 2016 roku na koncercie kapeli w Nashville jeden z fanów miał transparent z napisem „Gdzie jest Izzy?”. Napis został zniszczony przez ochronę zespołu, chociaż grupa wszystkiemu zaprzecza.

To w końcu jak jest z tym Izzym? Menedżer Alan Niven zdradził, że kapela była bardzo blisko, by Izzy ponownie zagrał z chłopakami. Muzyk pojawił się nawet na próbie przed jednym ze stadionowych koncertów, ale jednak dał sobie na spokój z tym pomysłem:

Izzy pojawił się na próbie dźwięku przed koncertem i po jej zakończeniu wyszedł. Nie chciał mieć nic z tym wspólnego.

Menedżer nieco przybliżył tę sytuację:

Oczywiście, gdyby wszystko było dobrze, każdy byłby zadowolony i wszyscy by się dogadywali - wtedy Izzy zostałby w kapeli. Jednak coś musiało go mocno urazić, bo opuścił ich po próbie i nigdy nie próbował ponownie z nimi się zobaczyć. Podejrzewam, że może być trochę wkurzony.

Bilety na koncert Guns N' Roses 2018

Niestety zatem nic nie wskazuje na to, że Izzy mógłby pojawić się na najbliższych koncertach Guns N' Roses. Zespół odwiedzi Polskę 9 lipca 2018 roku dając koncert na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Stadionowa trasa Not In This Lifetime w 2018 roku rozpocznie się 3 czerwca 2017 w Berlinie, w Niemczech i obejmie dalszych 17 zaplanowanych koncertów na terenie Wielkiej Brytanii i Europy. Bilety na polski koncert kupicie na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.