10.07.2015 10:42

Jack Black dostał „Gęsiej skórki”

Może niedosłownie, bo chodzi o jego występ w filmie o tym właśnie tytule. O czym traktuje fabuła tego horroru-komedii i kto wesprze członka Tenacious D na ekranie?

Jack Black dostał „Gęsiej skórki”
foto: Columbia Pictures/Splash News/East News

Oryginalny tytuł dzieła, które wyreżyseruje Rob Letterman, brzmi „Goosebumps”. To jednocześnie nazwa bardzo popularnej serii powieści dla dzieci i młodzieży autorstwa R.L. Steina. To właśnie w pisarza wcieli się Jack Black. Będziemy mogli go zobaczyć na ekranach polskich kin już 10 listopada 2015 roku.

W filmie z kart książek Steina wydostają się kolejne potwory i przenikają do naszego świata opanowując miasteczko, gdzie toczy się akcja dzieła. Młodzi Zach i Hannah wraz z jej ojcem - Steinem, muszą powstrzymać atak zjaw oraz monstrów i zapędzić je z powrotem na papier do świata fikcji. Zobaczcie zwiastun filmu, który oprócz wywoływania „gęsiej skórki”, wprawia również w niemałe rozbawienie:

Oprócz Jacka Blacka na ekranie pojawią się również Ken Marino, Dylan Minnette, czy też Odeya Rush. Współscenarzystą obrazu będzie Scott Alexander, który ma na swoim koncie skrypty do takich znanych tytułów, jak „1408”, „Ed Wood”, „Wielkie Oczy”„Skandalista Larry Flynt”.

Produkcja ma błogosławieństwo autora książek, który cieszy się z tak licznego wykorzystania postaci z jego bestiariusza:

"

Wszystkie wczesne potwory z książek są obecne w filmie. Tym naprawdę złym jest „Slappy the Dummy”, jest też Wstrętny Bałwan z Pasadeny i setki ogrodowych gnomów. Wszyscy są świetni, wszyscy są naprawdę świetni. "

Oprócz trailera „Gęsiej skórki” znany jest tez plakat do filmu:

plakat

Jesteście ciekawi nowej produkcji filmowej z Jackiem Blackiem?

Robert Skowronski
Tagi: Duperele