07.08.2019 14:49

Jack Black i Jack White rozpoczynają współpracę. Nadchodzi Jack Grey

Panowie poznali się w 2006 roku na MTV Awards w Nowym Jorku. Od tamtego czasu świat oczekuje współpracy między przeciwieństwami. Wygląda na to, że nareszcie się tego doczekamy.

Jack Black i Tenacious D
foto: instagram.com/tenaciousd/

Co wyjdzie z połączenia Jacka White'a i Jacka Blacka? Jack Grey. Odłóżmy żarty na bok i skupmy się jednak na tym, że po raz pierwszy usłyszeliśmy oficjalnie, że panowie planują wspólny projekt. Wszystko dlatego, że Tenacious D występował niedawno w Nashville i jak podaje The Tennessean, Jack Black zapowiedział ze sceny wspólny utwór z Jackiem White'em. 

Jack White i Jack Black planują wspólny projekt

Niestety, Black nie sprecyzował o jaką współpracę chodzi. Wokalista Tenacious D powiedział jedynie, że:

"

Byliśmy dzisiaj u Jacka White'a w domu i nagraliśmy zupełnie nowy utwór. "

Niestety nie wiemy, czy chodzi o utwór skomponowany w ramach współpracy między Jackiem Blackiem i Jackiem White'em, czy chodzi raczej o to, że White nagrywał nowy utwór Tenacious D. W końcu muzyk jest właścicielem wytwórni Third Man i dość często produkuje płyty oraz utwory swoich podopiecznych. 

Jack White
Jack White
Przeczytaj także Jack White porównał użytkowników smartfonów do alkoholików

Panowie niedawno "złamali internet", gdy udostępnili wspólne zdjęcie z lotniska Heathrow w Londynie. Black zażartował wówczas, że zatrudnili nowego sprzedawcę koszulek. Oto wspomniane zdjęcie:

Na razie nie znamy więcej szczegółów na temat potencjalnego wspólnego projektu obydwóch panów. Dyskografię Tenacious D zamyka album "Post-Apocalypto" z 2018 roku, któremu towarzyszył serial animowany o tym samym tytule. Jack White natomiast udzielił się na 3. albumie studyjnym The Raconteurs "Help Us Strangers", który pojawił się w sprzedaży w czerwcu 2019 roku. 

Zobacz także: Jack Black spalił dom PewDiePie'a. Wszystko dla celów charytatywnych

Tagi: Rock News Jack White Jack Black