Jack Black i Jack White spełnili marzenia fanów i wreszcie się spotkali

Joanna Chojnacka
06.06.2019 14:41
Jack Black i Jack White spełnili marzenia fanów i wreszcie się spotkali Fot. kadr z wideo

Dwóch wokalistów rockowych z kolorami w nazwisku wreszcie się spotkało. Muzycy przez wiele lat byli obiektami żartów swoich fanów.

Kto nigdy nie robił sobie suchych żartów z nazwisk znajomych czy gwiazd, niech pierwszy rzuci kamieniem. Fani Jacka Blacka znanego z działalności w duecie Tenacious D i Jacka White'a od lat heheszkowali o tym, że muzycy powinni połączyć siły w projekcie Jack Grey.

Lecz chociaż Jacek Biel i Jacek Czerń trudnią się śpiewaniem rockowych hitów, nie mieli częstych okazji do spotkań na żywo.

Jack Black i Jack White wreszcie się spotkali 

Podobno zmieniło się to w 2006 roku, kiedy artyści wpadli na siebie podczas MTV VMA. Jednak tamto wydarzenie nie zostało w żaden sposób udokumentowane, a to właśnie takiego zdjęcia domagali się fani.

Przeczytaj także

Przez lata w umysłach fanów wykształtowała się nawet teoria spiskowa na temat Jacków. Wielbiciele muzyków wymyślili, że Black i White są przeciwieństwami nie tylko pod względem nazwisk, ale też wyglądu oraz usposobienia i nie mogą się spotkać, ponieważ zaburzy to funkcjonowanie wszechświata.

Są przeciwieństwami, które się przyciągają, ale kiedy się spotkają, zniszczą się nawzajem mocą tysiąca supernowych. Dlatego nigdy nie byli widziani razem.

Ci którzy traktowali teorię poważnie, a biorąc pod uwagę rosnącą liczbę płaskoziemców, mogło być ich niemało, będą rozczarowani. Na Instagramie Tenacious D pojawiło się zdjęcie Blacka i White'a, którzy wyglądają na zadowolonych, całych i zdrowych.

Do spotkania doszło na londyńskim lotnisku po tym wokaliści wracali z koncertów w Wielkiej Brytanii.

Zobacz też: Gwiazda "Szkoły Rocka" została zatrzymana za kradzież gitar

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.