12.08.2019 11:25

Jack Black odwiedził Jacka White'a w jego domowym studio. Zobacz wideo z nagrań do Jack Gray [WIDEO]

Okazuje się, że wszystko jest możliwe. Tenacious D oficjlanie współpracuje z Jackiem Whitem. Najnowsza formacja będzie nazywać się Jack Gray, a muzycy są w trakcie prac nad nowym utworem. 

Jack Gray
fot. kadr z wideo YouTube: Jack Gray

Kiedy w 2006 roku Jack White i Jack Black poznali się na MTV Music Awards, świat czekał, żeby Ci dwaj rozpoczęli współpracę. Od tamtego spotkania minęło 13 lat. Następnie na jednym z koncertów Tenacious D w Nashville Black zapowiedział ze sceny, że trwają prace nad nową kompozycją, w której będzie można usłyszeć Jacka White'a. W czerwcu 2019 roku Tenacious D opublikował zdjęcie na Instagramie, na którym Jack Black pozuje z Kylem i Jackiem Whitem. Już wtedy fani wiedzieli, że wydarzy się coś wielkiego.

Jack Black odwiedził Jacka White'a w jego domowym studio

10 sierpnia 2019 roku na profilu JablinskiGames na YouTubie pojawiło się nagranie zatytułowane "Jack Gray". Fani w końcu dostali dowód na to, że formacja Jack Gray faktycznie powstała i trwają pracę nad piosenką. Relacja trwa prawie 18 minut. Poniżej możecie zobaczyć wideo z pobytu w studio:

Jack Black i Tenacious D
Jack Black i Tenacious D
Przeczytaj także Jack Black i Jack White rozpoczynają współpracę. Nadchodzi Jack Grey

Jack White to jeden z najpopularniejszych muzyków ostatnich lat. Artysta jest odpowiedzialny za stworzenie "Seven Nation Army", który nagrał razem ze swoją ówczesną żoną. Jack obecnie gra w zespole The Raconteurs, a ich najnowsza płyta "Help Us Stranger" ukazała się w czerwcu 2019 roku.

Zobacz także: Jack White porównał użytkowników smartfonów do alkoholików

Tagi: Jack White Tenacious D Jack Black