20.05.2019 16:22

Jack Black z Tenacious D nagrał parodię czołówki "Gry o Tron" [WIDEO]

Wokalista i gitarzysta grupy Tenacious D, który od niedawna ma swój kanał na YouTubie zaprezentował własną wersję czołówki do serialu "Gra o Tron".

Jack Black
foto: kadr z wideo/JablinskiGames

Jack Black z duetu Tenacious D założył swój autorski kanał na YouTubie. Jablinski Games pojawił się w serwisie w 2018 roku i w poruszanej tematyce koncentruje się na grach wideo. Po dwóch zamieszczonych w sieci nagraniach, artysta miał na koncie już ponad 2 miliony subskrypcji, na co często youtuberzy pracują latami. Obecnie kanał obserwują już 4 miliony użytkowników

Emilia Clarke (Gra o tron)
Emilia Clarke (Gra o tron)
Przeczytaj także "Gra o tron": rodzice, którzy nazwali córki na cześć Daenerys teraz żałują swojej decyzji

Jack Black z Tenacious D nagrał parodię czołówki "Gry o Tron"

Muzyk w swoich materiałach wideo stara się nadążać za trendami. Nie dziwi więc fakt, że jeden z jego ostatnich filmów dotyczy między innymi serialu "Gra o Tron". 20 maja 2019 roku wyemitowano ostatni odcinek produkcji, która, można mieć wrażenie, przez ostatnie tygodnie była przedmiotem dyskusji na całym świecie. Jack Black pokazał widzom swoją replikę serialowego miecza, po czym wyruszył w wyprawę, która zaprowadziła go do kilku miejsc np. pustej sali kinowej, w której mógł robić koziołki. Muzyk na filmie wykonał także własną interpretację czołówki serialu a capella.

Zobacz też: >>Tenacious D tnie penisy na pół w finale serialu "Post-Apocalypto"<<

Joanna Chojnacka
Tagi: Duperele Tenacious D Jack Black