15.07.2015 11:25

Jack Black zagrał utwór The Doors

Podczas występu w amerykańskiej telewizji Jack Black połączył siły z Boyem Georgem i Robbym Kriegerem z legendarnego The Doors. Wszyscy wykonali utwór „Hello, I Love You”.

Jack Black zagrał utwór The Doors
foto: kadr z wideo

W czasie show Conana O'Briena wokalista zespołu Culture Club został spytany o swoje muzyczne inspiracje. W szeregu różnych artystów wymieniona została m.in. grupa The Doors. W tym momencie w konwersację wtrącił się Jack Black mówiąc, że:

"

Jim Morrison miał najlepszy krzyk. Zespół The Doors jest niesamowity. "

Padła propozycja ze strony prowadzącego, aby muzycy zagrali wspólnie coś z repertuaru Króla Jaszczurów i jego kapeli. „Traf” chciał, że na scenie stał już Robby Krieger ze swoją gitarą.

Black podczas grania „Hello, I Love You” biegał po schodach i wyginał się komicznie w rytm muzyki. Ta ekspresja to zasługa jego aktorskiego doświadczenia. Najbliższą premierą kinową z udziałem artysty będzie film „Gęsia skórka”. Nie zapominajmy także o jego zaangażowaniu w granie w zespole Tenacious D, który współtworzy razem z Kylem Gassem.

Jack Black ma na swoim koncie całe mnóstwo podobnych coverów wykonywanych ze sławami rocka, ale także z innymi personami showbiznesu. Zagrał np. utwór Extreme wraz z Jimmym Fallonem.

Jak Wam się podoba interpretacja utworu The Doors przez opisywane trio?

Robert Skowronski
Tagi: Rock News The Doors