Jack White wziął ślub ze swoją partnerką Olivią Jean podczas koncertu w Detroit. Gratulacje!

11.04.2022 12:50
Jack White wziął ślub ze swoją partnerką Olivią Jean podczas koncertu w Detroit. Gratulacje! Fot. Retna/Photoshot/REPORTER/East News

To się nazywa pracowity weekend. White opublikował nowy krążek, zagrał hymn USA podczas rozpoczęcia sezonu baseballowego, a potem jeszcze zagrał koncert, podczas którego... wziął ślub.

Jack White przeżył najlepszy piątek w historii piątków

Są takie dni, które pamiętasz przez całe życie i co jakiś czas wracasz do nich z uśmiechem na ustach. Taki dzień przeżył niedawno Jack White, który 8 kwietnia 2022 roku przeżył najprawdopodobniej najlepszy piątek w historii piątków.

Polecamy

Artysta wydał wówczas swój nowy krążek "Fear of a Dawn", następnie pojechał na stadion w Detriot, gdzie otworzył sezon baseballowy, wykonując hymn USA przed kilkudziesięcioma tysiącami fanów, a zaraz potem otworzył swoją solową trasę koncertową w Masonic Temple Theatre we wspomnianym mieście.

To już samo w sobie byłoby fajnym dniem. Ale wiecie, co jeszcze zrobił White? Będąc już na scenie (a nawet powoli kończąc swój występ - jak piszą dziennikarze z Detroit Free Press), artysta poprosił swoją partnerkę i przy okazji gitarzystkę w jego zespole, Olivię Jean o rękę. Ta na szczęście powiedziała "tak". 

Polecamy

Zaraz potem ceremonii zaślubin udzielił im przyjaciel White'a, Ben Swank. Na koncercie była obecna matka White'a i ojciec Jean, jednak na razie nie wiemy, czy wiedzieli o planie muzyka.

Swojego rodzaju pierwszym tańcem White'a i Jean było wykonanie dwóch ostatnich kawałków podczas koncertu - "Steady, as She Goes" i "Seven Nation Army". 

Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego!

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.