Jak 5-latka gra System of a Down na perkusji?

Robert Skowronski
30.11.2015 17:27
Jak 5-latka gra System of a Down na perkusji? Fot. kadr z wideo

Zamiast bawić się w chowanego na podwórku czy biegać po placu zabaw ta dziewczynka wybiera inne rozrywki, które zwiastują jej karierę gwiazdy. Zobaczcie jak poradziła sobie z utworem „Chop Suey!” na bębnach.

Ciągle gubicie rytm, pałki wypadają Wam z rąk, a sprostanie metrum 4/4 jest dla Was takim samym wyzwaniem co spędzenie nocy w ciasnym pomieszczeniu przez osobę cierpiącą na klaustrofobię? Jeżeli przynajmniej na jedno z tych pytań odpowiedzieliście twierdząco, to lepiej nie oglądajcie poniższego filmu. Nie chcemy, żebyście popadli w depresję, kiedy na zewnątrz i tak już panuje nieprzyjazna aura.

Chyba przyszła pora, żeby zerwać ze ścian plakaty z wizerunkiem Mike'a Portnoya i Dave'a Lombardo, bo w młodym pokoleniu jest ktoś kto wielkim perkusistom zaczyna deptać po piętach. Tą osobą jest zaledwie 5-letnia Eduarda Henklein, która poradziła sobie z kawałkiem „Chop Suey!” nie gorzej niż John Dolmayan, czyli oryginalny perkusista System of a Down.

Przekonajcie się o tym na własne uszy:

Dziewczynce można chyba bez większego wahania przewidywać w przyszłości wielką karierę. Gdyby jednak jej rodzice mieli co do tego wątpliwości mogą zapoznać się z badaniami, które twierdzą, że można oszacować czy ktoś ma szanse na zostanie muzykiem.

Dzieci pełnych talentu jest na świecie bardzo dużo. Wiele z nich wybiera właśnie muzykę rockową i metalową, by wspomnieć tylko ich wykonania „Master of Puppets” Metalliki czy „The Dance of Eternity” Dream Theater.

Jak Wam się podoba taka wersja System of a Down?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.