Jak 9-latek gra Iron Maiden na perkusji?

Justyna Kierzkowska
12.10.2015 12:39
Jak 9-latek gra Iron Maiden na perkusji? Fot. kadr z wideo

Avery Molek postanowił zmierzyć się z kolejnym rockowym utworem. Jak sprawdził się w utworze „Run To The Hills”?

Pamiętacie niesamowitego dzieciaka, który na perkusji grał kawałki Metalliki, Kiss i AC/DC? Młody mistrz powrócił do grania! Chłopiec ma już 9 lat i po długiej wakacyjnej przerwie przygotował dla swoich fanów numer Iron Maiden.

Jak brzmi kawałek „Run To The Hills” w jego wykonaniu?

Chłopiec już jako sześciolatek wymiatał pałeczkami na perkusji. W wieku dwóch lat zaczął grać na zabawkowym zestawie, a w wieku czterech zasuwał już na profesjonalnym sprzęcie dla dzieci.

Na swoim kanale na YouTubie zamieścił już prawie 200 coverów najbardziej znanych rockowych i metalowych utworów, a jego ulubione zespoły to m.in. KISS, Avenged Sevenfold, Van Halen, Rush, Metallica i AC/DC. Dzięki swojej pasji w 2014 roku został zaproszony na koncert przez Erica Singera i razem z zespołem Kiss zagrał w Petersburgu.

Młody perkusista napisał pod swoim nowym wideo, że przeniósł się do nowego domu i wrócił do nagrywania. Podziękował też fanom za przysłanie koszulki z nadrukiem, na którym znajduje się Chewbacca grający na perkusji.

Jeśli oczarowały Was zdolności muzyczne Avery'ego to koniecznie zobaczcie też „Master of Puppets” Metalliki i „The Dance of Eternity” Dream Theater w jego wykonaniu.

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.