17.03.2015 16:05

Jak Chester Bennington złamał kostkę?

Mamy dla Was film udostępniony przez zespół Linkin Park. Teraz i Wy możecie to zobaczyć!

Jak Chester Bennington złamał kostkę?
foto: kadr z wideo

LPTV, czyli Linkin Park TV umieściło w sieci kolejne wideo przedstawiające życie muzyków poza sceną. Tym razem padło na materiał, w którym widać okoliczności uszkodzenia nogi Chestera Benningtona. Zobaczcie, jak to było (od 2:54)!

Niestety, kamera nie śledziła wokalisty w najbardziej dramatycznym momencie. Mamy za to relację Benningtona:

"

Wylądowałem na butelce. Cały się złożyłem, a moja kostka się przekręciła. "

Artysta natychmiast otrzymał pomoc od służb ratowniczych, następnie unieruchomiono jego nogę i zabrano go na wózku inwalidzkim do szpitala. Po całym zdarzeniu Linkin Park musiał odwołać swoją trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych.

Jak widać, Chester nie ma problemu z upublicznianiem swoich kontuzji. Muzyk opublikował w styczniu 2015 roku zdjęcia przedstawiające uszkodzoną kończynę w całej okazałości.

Nie ma tego złego...

Ze względu na większą ilość czasu, Chester mógł popracować dłużej nad materiałem innego zespołu... Bennington, który zastąpił Scotta Weilanda w zespole Stone Temple Pilots, pochwalił się, że artyści nie będą już występować jako Stone Temple Pilots With Chester Bennington. Muzycy powracają do starej, krótszej nazwy, a wokalista stał się pełnoprawnym członkiem kapeli.

Magda Słomka
Tagi: Duperele Stone Temple Pilots Linkin Park Chester Bennington