29.04.2015 09:35

„Jak Justin Bieber ssał milion penisów”?

Tak miał brzmieć pierwotny tytuł książki Corey'a Taylora. Jej amerykańska premiera planowana jest na 7 lipca. Co ma do przekazania lider Slipknot i Stone Sour? 

„Jak Justin Bieber ssał milion penisów”?
Foto: materiały prasowe

Wydawca uznał, że Corey Taylor przesadził i nie zgodził się na tytuł „You're Making Me Hate You (Or How Justin Bieber Sucked A Million Dicks To Make His Money)”. Jednakże książka się ukaże. Ostateczna nazwa to „You're Making Me Hate You: A Cantankerous Look At The Common Misconception That Humans Have Any Common Sense Left”  czyli w wolnym tłumaczeniu „Wkurzacie mnie: Spojrzenie zrzędy na częste nieporozumienie, że ludzie mają jeszcze odrobinę zdrowego rozsądku″.

Wokalista krytykuje w niej całą ludzkość. Nie robi tego po raz pierwszy w swojej karierze. Na drugiej płycie Slipknot „Iowa” znalazł się utwór „People=Shit”.

Społeczeństwo nie przestaje irytować Taylora. Wydawca zapowiada:

"

Corey Taylor pisze o tym, co wkurza go we współczesnym życiu. Nie ma znaczenia czy chodzi o chamskie zachowania w restauracjach i centrach handlowych, niedogodności latania samolotem, bezmyślnych kierowców czy - przede wszystkim - beznadziejną wspołczesną muzykę. Humor Taylora nie oszczędza nikogo, nawet jego samego. "

Lider Slipknot wyraża swoją frustrację na różne sposoby. Także za pośrednictwem Twittera. Napisał.

Corey Taylor Twitter

„You're making me hate you...” będzie trzecią książką Coreya Taylora. W poprzedniej, nie wydanej w Polsce, „A funny thing happened on the way to heaven”  pisał o wierze w duchy. W swoim debiucie „Siedem grzechów głównych”  opowiedział o swoim rock'n'rollowym życiu i jak widzi pojęcia „dobra” i „zła”. Jest także autorem serii komiksów „House of Gold & Bones”.

W oczekiwaniu na wydanie kolejnej książki Taylor pozostaje aktywny jako muzyk. Obecnie jest w trasie koncertowej ze Slipknot, z którym przyjedzie w czerwcu do Polski. Natomiast 31 lipca ukaże się album jego supergrupy Teenage Time Killers. Wydał także EP-kę z coverami ze Stone Sour.

Czekacie na książkę Coreya Taylora? 

Marcin Krzysztof Wodynski
Tagi: Duperele Slipknot Corey Taylor