Jak Metallica brzmiała w 2004 roku? Zadziwiająco dobrze. Zobaczcie wideo

Kamil Kacperski
16.10.2018 14:07
Jak Metallica brzmiała w 2004 roku? Zadziwiająco dobrze. Zobaczcie wideo Fot. Miroslaw Stelmach/Wprost/East News

Metallica zaprezentowała wideo prezentujące utwór „Dyer's Eve” ze zremasterowanej wersji płyty „... And Justice For All”. Tym razem nagranie pochodzi z koncertu w Los Angeles.

Metallica wydała na przestrzeni ostatnich kilku lat reedycje ich pierwszych trzech albumów: „Kill 'Em All”, „Ride The Lightning” oraz „Master Of Puppets”. Przyszedł nareszcie czas na album „…And Justice For All” z 1988 roku. Z okazji 30. rocznicy ukazania się albumu Hetfielda i spółki fani usłyszą zremasterowaną wersję „…And Justice For All”. Wydawnictwo pojawi się na sklepowych półkach już 2 listopada 2018. 

W ramach promocji reedycji tego „...And Justice For All” Metallica zaczęła wypuszczać stare nagrania koncertowe - na pierwszy ogień poszedł „Harvester of Sorrow” wykonywany w 1991 roku podczas koncertu w Donington w Anglii. Teraz panowie udostępnili nagranie z 2004 roku, czyli jednego z najdziwniejszych okresów w życiu zespołu - kilka lat wcześniej z zespołu odszedł Jason Newsted, potem nagrali płytę „St. Anger”, która powszechnie jest uważana za najgorszą w ich karierze, a Lars postanowił zamienić się w Eminema, ścinając włosy na krótko i farbując je na krótki blond. Na szczęście „Dyer's Eve” z tamtego okresu brzmi naprawdę dobrze:

Metallica - ...And Justice For All w wersji remaster

Nowa edycja klasycznego longplaya Metalliki dostępna będzie w różnych formatach – 1CD, 3CD i 2LP oraz oczywiście w wersjach cyfrowych na platformach streamingowych. Nie zabraknie również specjalnego boksu - Remastered Deluxe Box Set zawiera 11 płyt CD, 6 winyli oraz 4 DVD. Więcej informacji o nim znaleźć możecie na oficjalnej stronie internetowej Metalliki.

Zespół na swoim oficjalnym kanale na YouTube, udostępnił do tej pory zapowiedź swojego nowego-starego wydawnictwa w postaci dwóch utworów. Pierwszy to „Dyers Eve” w wersji zremasterowanej, drugim z nich jest natomiast wykonywany na żywo „Eye of the Beholder”. Premiera reedycji „...And Justice For All” odbędzie się 2 listopada 2018 roku.

Metallica w Polsce w 2019 roku

Metallica potwierdziła kilka tygodniu powrót WorldWired Tour do Wielkiej Brytanii i Europy. Tym razem trasa potrwa od 1 maja 2019 do 25 sierpnia 2019 roku i nie zabraknie na niej również Polski - Metallica zagra 21 sierpnia 2019 w Warszawie na PGE Narodowym. Gośćmi specjalnymi będą zespoły Ghost i Bokassa.

Metallica w Polsce w 2019 - ceny biletów

  • GA (miejsca stojące) - 379 złotych
  • Trybuny - 379, 479 złotych
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.