30.07.2016 14:35

Jak Ozzy Osbourne nagrywał dubbing do animacji Disneya?

Księciu Ciemności nie jest obce dubbingowanie animowanych historii. Zrobił to ponownie mając jednak u boku swoją córkę i żonę.

Jak Ozzy Osbourne nagrywał dubbing do animacji Disneya?
foto: kadr z wideo

Ozzy Osbourne użyczył już swojego głosu w takich produkcjach, jak m.in. „Robbie the Reindeer in Close Encounters of the Herd Kind”, „Gnomeo i Julia” czy w grze Brütal Legend. Usłyszeć go też można w nadawanym na kanale Disney XD serialu „7K”. Odcinki 2. sezonu są emitowane od 2016 roku, a teraz możemy zobaczyć kulisy rejestrowania dubbingu.

Za mikrofonem pojawił się jedyny i niepowtarzalny wokalista Black Sabbath wraz z Sharon i Kelly. Proces nagrywania dialogów odbył się jeszcze przed tym nim świat obiegła wiadomość o tym, że państwo Osbourne'owie rozchodzą się po 33 latach małżeństwa. Zatem niech nie zdziwi Was fakt, że para wciąż stoi obok siebie, aczkolwiek trzeba dodać, że ich relacje w ostatnim czasie uległy polepszeniu, bo jak wyznała Sharon:

"

Ozzy jest bardzo zawstydzony tym co zrobił. Nie mogę jednak mówić za niego, a co do mnie to wybaczyłam mu. Ponowne zaufanie zabierze sporo czasu, ale byliśmy razem 36 lat, w tym 33 lata jako małżeństwo. Nie potrafię sobie wyobrazić życia bez niego. "

Liczymy, że Ozzy i Sharon będą mogli dalej żyć w szczęściu i wciąż dubbingować kreskówkowe postacie :)

Kelly Osbourne w „7K” regularnie dubbinguje bohaterkę o imieniu Hildy Gloom. Jej rodzice wspomogli ją przy odcinku „Bummer Vacation” stając się na ekranie jej... mamą i tatą. Epizod zostanie pokazany na antenie Disney XD 30 lipca 2016 roku. Zobaczcie jak metalowa rodzinka nagrywała dialogi do animacji:

Ozzy Osbourne w ostatnim czasie skupia się na podbijaniu kina i telewizji. Wokalistę mogliśmy zobaczyć w krótkim epizodzie w „Pogromcach duchów”. Muzyka możemy też oglądać w serialu historycznym, który realizował wraz ze swoi synem Jackiem. 27 lipca 2016 roku światło dzienne ujrzał „Ozzy & Jack's World Detour” - program, w którym Osbournowie podróżują we dwójkę i poznają oraz wyjaśniają zagadkowe historie naszej planety. Jak na razie zaplanowano 10 godzinnych odcinków.

A co z karierą muzyczną Ozzy'ego? Black Sabbath ogłosił w 2015 roku koniec swojej działalności i zaplanował na 2016 rok pożegnalną trasę „The End”, która rozpoczęła się 20 stycznia 2016 roku w Omaha w Nebrasce. Najbliższy koncert odbędzie się 17 sierpnia 2016 roku w Wantagh w Nowym Jorku.

Jak Wam się podoba animacja z Ozzym?

Robert Skowronski
Tagi: Ozzy Osbourne Duperele