23.04.2019 14:19

Jak Pantera bawiła się na trasach koncertowych? Zobaczcie archiwalne nagrania

Pantera podzieliła się krótkim fragmentem tego, co niedługo zobaczymy w ramach specjalnego filmowego wydawnictwa.

Pantera archiwalne nagrania
foto: kadr z wideo

Chociaż od rozpadu zespołu minęło sporo lat, to fani nadal lubią wspominać dawne dobre czasy i liczą na reaktywację Pantery. Niestety śmierć Vinniego Paula przekreśliła możliwość powrotu zespołu. Co mają zatem robić wielbiciele kapeli? Pozostaje im sięgnąć po ulubione płyty grupy, jak również czekać na nowe filmowe wydawnictwo Pantery. Chociaż nie znamy dokładnej daty premiery tego materiału, to wiadomo, że coś się szykuje.

Jak Pantera bawiła się na trasach koncertowych? Zobaczcie archiwalne nagrania

Będzie to już 4. wydawnictwo Pantery, na którym zobaczymy prywatne nagrania muzyków. Zespół udostępnił krótki fragment tego, co otrzymamy w filmie. Na nagraniu widzimy Philipa Anselmo i Dimebaga Darrella, którzy na backstage'u się drażnią. Nie zabrakło również kadrów pokazujących fanów czekających na koncert Pantery.

Dimebag Darrell
Dimebag Darrell
Przeczytaj także Jak 18-letni Dimebag Darrell grał w 1984 roku? Przez to wideo nabawicie się kompleksów

W latach 90. Pantera wydała 3 filmy - "Cowboys From Hell - The Videos", "Vulgar Video" oraz "3 - Watch It Go". Natomiast w 1999 roku wszystkie nagrania zebrano w jedno wydawnictwo "3 Vulgar Videos From Hell". Jeżeli tego Wam mało, to możecie sięgnąć również po specjalną książkę "A Vulgar Display Of Pantera", która pokazuje historię Pantery na zdjęciach.

Phil Anselmo
Phil Anselmo
Przeczytaj także Phil Anselmo nagrywa nową płytę: "To najmroczniejsza i najcięższa rzecz jaką zrobiłem"

Pantera sprzedała  25 milionów kopii swoich płyt na całym świecie, a "Far Beyond Driven" z 1994 roku zadebiutował na pierwszym miejscu zestawienia Billboard 200.  

Tagi: Duperele Pantera