Jak Prince zdobywa Instagram?

Aleksandra Degórska
26.10.2015 16:33
Jak Prince zdobywa Instagram? Fot. AP/FOTOLINK; Zach Vega, CC-BY-SA-3.0

Nie od dziś wiadomo, że muzyk nie przepada za internetem i na przestrzeni lat podejmował liczne starania, by walczyć z tym potworem. Coś się jednak zmieniło w podejściu artysty, który postanowił poskromić Instagrama. 

Gdy artysta pojawiał się w mediach społecznościowych, to tylko po to, by po krótkim czasie zniknąć. Jednak ostatnio najwidoczniej Prince postanowił nieco ocieplić swój wizerunek internetowego maniaka, bowiem zgodził się, by za pośrednictwem Tidala udostępnić swoje nagrania. Teraz muzyk stworzył oficjalny profil na Instagramie. Jak to wokalista ma w zwyczaju, musiał się czymś wyróżnić, tak więc jego profil nazywa się... Princestagram.

Tak muzyk wita fanów na swoim profilu:

Oprócz zdjęć promocyjnych, ujęć z koncertów czy dzieł fanów, artysta udostępnia również memy. Czyżby Prince w końcu nauczył się podchodzić do siebie z dystansem? Muzyk nawet żartuje, że przedawkował czekoladę, więc zmiana jest naprawdę druzgocąca:

Czy artysta uległ ogólnej modzie na lansowanie siebie na Instagramie? W pokaźnej galerii wokalisty brakuje tylko selfie z rączki. Muzyk opublikował również popularnego mema przedstawiającego Dave’a Chappelle'a z programu „Chapelle Show”, gdzie komik parodiował Prince’a: 

Prince

Princestagram to duży krok do przodu dla artysty, który już raz skasował wszystkie swoje zdjęcia ze stron fanów. Możliwe, że profil na Instagramie to zabieg, by wypromować swój najnowszy krążek, zatytułowany „HITNRUN Phase One”, który okazał się 7 września 2015 roku. Ale kto zrozumie mistrza Prince'a...

Muzycy często mają negatywne nastawienie do mediów społecznościowych, czego przykładem jest Bruce Dickinson, który nadal używa starej komórki i nie przejmuje się za bardzo tym, co w internecie piszczy. Również wokalista Cradle of Filth nie ufa nowym technologiom. We wszystkim trzeba zachować złoty środek, tak samo sprawa się ma z social mediami. 

Jak Wam się podoba Princestagram?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.