23.02.2018 16:14

Jak Zakk Wylde ocenił covery Black Label Society i Ozzy'ego Osbourne'a?

Co więcej gitarzysta obejrzał również swoje nagranie z młodości i nie obyło się bez żartobliwego komentarza. 

Jak Zakk Wylde ocenił covery Black Label Society i Ozzy'ego Osbourne'a?
foto: kadr z wideo

Zakk Wylde lubi sobie pożartować, w końcu jak sam przyznał odkąd przestał pić, trasy zrobiły się nudne, zatem trzeba jakoś sobie umilić ten czas - najlepiej heheszkując i wykonując głupkowate covery Adele. Zatem można się łatwo domyślić, jak wygląda nagranie, w którym Wylde ogląda covery utworów, w których grał.

Już sam wygląd gitarzysty w czapce z rogami powoduje, że szyderczy uśmiech pojawia się u widza. Zakk Wylde skrupulatnie przyjrzał się każdemu wykonawcy i naprawdę był pod wrażeniem umiejętności tych YouTuberów. Oczywiście każde wideo skomentował żarcikami, które tylko jego śmieszą - zapytał chociażby ile płaci się tym osobom, żeby poświęciły swój czas na nauczenie się i nagranie coveru.

Jedno jest pewne - utwory Black Label Society czy Ozzy'ego Osbourna przypadły mu do gustu w takich wersjach i nawet wybrał swojego następcę. Co więcej gitarzyście pokazano również jego stare nagranie, gdy był jeszcze piękny i młody. Zobaczcie zatem jego reakcję:

Black Label Society wydał 19 stycznia 2018 roku „Grimmest Hits”, na którym pojawił się m.in. utwór „A Love Unreal”.

foto: materiały prasowe

Zakk Wylde w Polsce w 2018

Zakka Wylde'a będzie można zobaczyć w Polsce trzykrotnie - podczas dwóch polskich koncertów grupy Black Label Society, która zagra w marcu 2018 w Krakowie i Warszawie oraz przy okazji koncertu innego artysty - gitarzysta pojawi się u boku Ozzy'ego Osbourne'a podczas Impact Festival 2018. Impreza odbędzie się Tauron Arenie Krakó w 26 czerwca 2018.

Aleksandra Degórska
Tagi: Ozzy Osbourne Duperele Zakk Wylde