07.06.2018 12:16

Jak będzie wyglądać hotel w kształcie gitary?

Najbardziej rockowy hotel? Ten ogromny budynek już teraz robi wrażenie, a co dopiero, gdy zakończy się jego budowa!

Hotel w kształcie gitary
foto: kadr z wideo

Który fan muzyki nie chciałby spędzić chociażby paru godzin w takim hotelu! Budynek w kształcie gitary to spełnienie marzeń każdego melomana - zapewne pobyt w takim obiekcie będzie kosztować naprawdę sporo, ale czasami warto zaszaleć.

Będą to mogły zrobić osoby, które wybiorą się do Hollywood na Florydzie w przyszłym roku, bo właśnie w połowie 2019 roku zakończy się budowa Hard Rock Hotel. Budynek będzie mieć 137 metrów wysokości, ponad 800 pokoi dla gości, w kasynie pojawi się 3267 automatów do gier, 178 stołów do gier. Co więcej w hotelu znajdować się będzie rozbudowana sala, na której pomieści się 7 000 miejsc siedzących. Nie zabraknie również ogromnego spa, basenu i prywatnych willi.

Jak wygląda hotel w kształcie gitary?

Brzmi ciekawie? Przed budynkiem znajdzie się zbiornik wodny z wodospadami. Zobaczcie wizualizację projektu:

Hotel zostanie otwarty kilka miesięcy przed rozpoczęciem Super Bowl LIV na Florydzie - najważniejszego święta fanów futbolu amerykańskiego, zatem inwestorzy liczą na pewno na szybki zysk. Ciekawe, jak będzie wyglądać wystrój w takim budynku - czy wszystko tam będzie przypominać instrumenty muzyczne? Pisaliśmy już o torcie w kształcie gitary - zapewne takie rarytasy pojawią się również w rockowym hotelu.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele