Jak brzmi „Africa” Toto ułożona z dźwięków z „Minecrafta”?

Maciej Koprowicz
10.09.2018 12:27
Jak brzmi „Africa” Toto ułożona z dźwięków z „Minecrafta”? Fot. kadr z wideo

Wyobraźnia twórców coverów słynnego utworu Toto jest nieograniczona. Pewien youtuber znaną wszystkim melodię „zagrał”, wykorzystując dźwięki z popularnej gry komputerowej.

Ta piosenka to prawdziwy fenomen. Z jakiegoś powodu przebój zespołu Toto z 1982 roku stał się w ostatnich latach hitem internetu. Opanował media społecznościowe i stał się kanwą niezliczonych memów. Szaleństwo na punkcie utworu „Africa” zdumiewa nawet jej twórców, o czym mówił w wywiadzie dla Antyradio.pl klawiszowiec zespołu, Steve Porcaro.

W sieci znaleźć można tysiące zabawnych coverów piosenki. Fantazja internautów nie zna granic – kultową „Afrikę” zagrano już na niemal wszystkie możliwe sposoby. Niejaki Grande1899 stworzył własną wersję utworu Toto z… dźwięków z gry „Minecraft”.

„Afrikę” Toto w Minecraft

Youtuber „ułożył” swój cover wyłącznie z efektów dźwiękowych, użytych w słynnej grze o stawianiu klocków. Efekt jest imponujący – posłuchajcie sami:

„Africa” Toto – covery

Czy internautom kiedyś skończą się pomysły na covery „Afriki”? To pytanie retoryczne. Słyszeliśmy już ją w porządku alfabetycznym i w dosłownej, polskiej wersji, w wykonaniu postaci z kreskówek, samochodów i stacji dyskietek, a także zagraną na kurczakach i dziecięcych klawiszach. Nie zabrakło również wersji w stylu black metal.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.