08.11.2016 11:24

Jak brzmi Danzig w dziecięcej wersji?

Te urwisy mają słabość do mrocznych brzmień i chętnie wykonują też covery swoich ulubionych przygnębiających twórców. Mamy na to dowody!

Jak brzmi Danzig w dziecięcej wersji?
foto: kadr z wideo

Ach te dzieci! Ciągle rozrabiają, biją wazony, malują po ścianach oraz wydzierają się wniebogłosy, ale i tak na widok słodkiej buzi mięknie Ci serce. Choć może wyglądają niewinnie to wcale takie nie są. Gdy nie ma rodziców w domu to zamieniają się w dzikie bestie, które nie tylko niszczą wszystko, co spotkają na swojej drodze, ale również hałasują niemiłosiernie. Jeszcze, żeby grały jakieś niewinne piosenki na dobranoc, a gdzie tam!

One wolą wykonywać Rammsteina czy Toola. Niestraszne im charczące wokale, ostre riffy. Potem takie szkraby wyrastają i oznajmiają rodzicom, że chcą zostać muzykami, nie wyobrażają sobie innego życia. Zakładają rockowe czy metalowe dziecięce zespoły i pokazują, że wiedzą co w trawie piszczy.

O’Keefe Music Fundation zajmuje się muzyczną edukacją dzieciaków i do ćwiczenia daje im numery Slipknota, Toola czy Danziga. Posłuchajcie, jak w ich wykonaniu prezentują się inne numery Danziga - „Come To Silver” oraz Can't Speak”.

Aż dziwnie się słucha, gdy na wokalu są dziewczyny z krystalicznymi głosami, a nie Danzig. Pomimo młodego wieku szkraby dały sobie radę z repertuarem muzyka i brzmi to całkiem przyzwoicie. Kto bowiem powiedział, że dzieciaki muszą uczyć się muzyki grając gamy i pasaże?

Jak oceniacie dziecięce covery Danziga?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Danzig