23.07.2015 10:39

Jak brzmi Depeche Mode zagrany na rurach PCV?

Dla chcącego nic trudnego! By zawładnąć uliczną sceną wystarczy trochę inwencji... Posłuchajcie „Just Can’t Get Enough” Depeche Mode zagranego na rurach z plastiku!

Jak brzmi Depeche Mode zagrany na rurach PCV?
foto: kadr z wideo

Jeśli ktokolwiek twierdzi, że nie każdy może być muzykiem ze względu na stan majątkowy, jest w błędzie – to tylko zwykła wymówka. Tutaj liczy się przede wszystkim kreatywność i talent.

Łopata, schody, stacje dyskietek – wszystko może być inspiracją do stworzenia wyjątkowego coveru lub całkiem nowego kawałka. Teraz hitem ulicy mogą stać się podejrzane plastikowe rury, które zrobiły furorę w Buenos Aires.

Ten człowiek w trakcie swojego występu akurat posłużył się także didgeridoo, czyli instrumentem dętym australijskich aborygenów oraz powyginanym starym talerzem perkusyjnym. Niewykluczone jednak, że do stworzenia widowiska wystarczą same rury...

Posłuchajcie niezwykłej kompilacji przeboju Depeche Mode „Just Can’t Get Enough” z synthpopowym hitem „Popcorn” oraz bliżej nieokreślonymi utworami przypominającymi elektroniczne hity z lat 90.!

Coś jest w tych rurach, a nawet rynnach... O tym jak „denerwują i cieszą, inspirują i zachwycają zarazem” napisał w felietonie dla Antyradio.pl sam Michał Jelonek...

Podoba Wam się taka wersja przeboju Depeche Mode?

Magda Słomka
Tagi: Duperele Depeche Mode