30.04.2019 14:55

Jak brzmi "Ich Will" Rammsteina po rosyjsku? [WIDEO]

Posłuchajcie, jak prezentowałby się kawałek Rammsteina, gdyby frontman kapeli pochodził z Rosji.

Cover Rammsteina
foto: kadr z wideo

Rosyjski YouTuber z kanału Radio Tapok wpadł na bardzo ciekawy pomysł - postanowił nagrywać covery znanych piosenek rockowych oraz metalowych i tłumaczyć przy tym teksty tych utworów. Muzyk jest multiinstrumentalistą i świetnie sobie radzi w roli tłumacza - YouTuber stara się dokładnie odtworzyć tekst danego utworu. Co więcej nagrywa teledyski nawiązujące do oryginalnego wideo oraz podrabia manierę śpiewu frontmana danej kapeli.

"Ich Will" Rammsteina w rosyjskiej wersji

Rosjanin niejednokrotnie sięgał po repertuar Rammsteina - dotychczas nagrał covery takich utworów, jak m.in. "Links 2 3 4". YouTuber zdaje sobie sprawę, że w związku z nadchodzącą nową płytą niemieckiej kapeli zainteresowanie zespołem bardzo wzrosło i wszelkie informacje oraz ciekawostki związane z Rammsteinem zostaną podłapane przez fanów. Muzyk zatem nagrał rosyjski cover przeboju "Ich Will" z płyty "Mutter" i stworzył klip nawiązujący do oryginalnego teledysku, w którym widzimy losy przestępców-celebrytów.

Rammstein Rosja
Rammstein Rosja
Przeczytaj także Oto rosyjska odpowiedź na teledysk Rammstein "Deutschland"

Przekonajcie się sami, jak brzmi "Ich Will" zaśpiewany przez Rosjanina. Czy taki cover Was przekonuje?

Jak brzmi Rammstein w rosyjskim stylu na bałałajce?
Jak brzmi Rammstein w rosyjskim stylu na bałałajce?
Przeczytaj także Jak brzmi Rammstein w rosyjskim stylu na bałałajce?

Rammstein zagra koncert w Polsce w 2019

Zespół opublikował dotychczas dwa single "Deutschland" oraz "Radio", które zapowiadają nowy krążek. Płyta pojawi się na sklepowych półkach już 17 maja 2019 i nowy materiał usłyszymy na żywo na polskim koncercie. Rammstein wystąpi 24 lipca 2019 w Chorzowie na Stadionie Śląskim.

Tagi: Duperele Rammstein