21.08.2016 20:01

Jak brzmi Korn w 2. numerze z płyty „The Serenity of Suffering”?

Numer „Insane” miał swoją premierę brytyjskim BBC Radio 1 w programie Rock Show with Daniel P Carter. Co prezentują muzycy w nowym kawałku?

Jak brzmi Korn w 2. numerze z płyty „The Serenity of Suffering”?
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Najnowszy album zespołu ma trafić na rynek 21 października 2016 roku, a wokalista Jonathan Davis zdradził, że ma być on utrzymany w stylu „Untouchables” z 2002, który do tej pory sprzedał się w nakładzie przekraczającym 5 milionów egzemplarzy. Chociaż do premiery całego krążka zostały jeszcze 2 miesiące Korn nie zamierza trzymać fanów w całkowitej niepewności.

Pod koniec lipca 2016 grupa ujawniła klip do utworu „Rotting in Vain”, w którym pojawił się m.in. aktor Tommy Flanagan, znany z serialu „Synowie anarchii”. Z kolei 21 sierpnia 2016 w brytyjskiej stacji radiowej można było usłyszeć drugi singiel Korna - „Insane”. Nagranie bardzo szybko trafiło do sieci dzięki fanom, którzy nie chcieli czekać, aż muzycy zamieszczą je na swoim oficjalnym kanale...

Posłuchajcie, jak brzmi nowy numer zespołu!

Jonathan Davis wyznał w jednym z ostatnich wywiadów, że na nowym albumie nie zabraknie elektroniki, jednak na pewno nie będzie ona głównym elementem krążka.

"

Nie jest przytłaczająco elektroniczny, ale wciąż jest ciężki, bo taki właśnie chcieliśmy, żeby był. Każdy w tym zespole pragnął nagrać ostrą płytę. Myślę, że nam się udało. "

Grupę Korn można było oglądać na koncercie w Polsce, który odbył się w ramach pierwsze edycji Power Festival 7 czerwca 2016 roku. Zespół pojawił się obok Megadeth, Sixx:A.M oraz polskich grup Chassis i Scream Maker w Atlas Arenie w Łodzi.

Jak się Wam podoba numer „Insane”?

Justyna Kierzkowska
Tagi: Rock News Korn