19.10.2015 17:27

Jak brzmi Lamb Of God w wersji halloweenowej?

Oto animowana lekcja wycinania dyni z zespołem Lamb Of God. Posłuchajcie halloweenowej mieszanki utworów „Redneck” i „Now You've Got Something To Die For”!

Jak brzmi Lamb Of God w wersji halloweenowej?
foto: kadr z wideo

Randy Blythe wycina dynię, reszta muzyków to kościotrupy i nawet krowa ma mroczny blackmetalowy makijaż. To wszystko na dyniowym polu, gdzie strach na wróble pełni rolę posępnego gospodarza.

Wokalista śpiewa do noża zamiast mikrofonu, wszędzie latają nietoperze, a główka jednego z nich ląduje niebawem w układzie pokarmowym samego Ozzy’ego Osbourna...

Tak wygląda metalowa lekcja wycinania halloweenowej dyni. Twoje dziecko płacze, bo uważa Cię za fajtłapę bez zdolności plastycznych? Sam jesteś sfrustrowany, bo chciałabyś przystroić swój dom, ale nie potrafisz? Naucz się tego z Randym Blythe’em i nie tylko!

Autorem filmu jest Joey Siler – ten sam, który odkrył skąd wzięła się nazwa zespołu Korn. To on uczył, jak być prawdziwym blackmetalowcem oraz pokazał, jak brzmi kocia wersja utworu Alice In Chains...

Świetnie, potrafisz już wycinać dynię, ale potrzebujesz większej liczby gadżetów związanych z Halloween? Mamy dla Ciebie całą garść pomysłów! Pantera wypuściła halloweenową linię koszulek z dyniową wariacją okładki „Vulgar Display Of Power”, Rob Zombie sprzedaje cukierki w trumnach, a Slipknot handluje reprodukcjami swoich masek.

Podoba Wam się Lamb Of God w przerażającej animowanej wersji?

Magda Słomka
Tagi: Duperele Lamb of God