30.11.2015 15:09

Jak brzmi Linkin Park i Disturbed w jednym utworze?

Linkin Park czy Disturbed? „Meteora” czy „The Sickness”? Życie to podobno sztuka wyboru, ale u nas nie musicie wybierać - możecie mieć jedno i drugie. Naraz.

Jak brzmi Linkin Park i Disturbed w jednym utworze?
foto: kadr z wideo

Pamiętacie te osiedlowe ustawki okularników broniących Chestera Benningtona i Mike'a Shinody w za dużych t-shirtach z kadrami z anime oraz wygolonych mięśniaków w skórach, którzy stawiali pierwsze kroki w świecie dziar i piercingu? Nie? No dobra, może rzeczywiście nie do końca tak to wyglądało...

To może sami stawialiście na półce płytę ze srogim grubasem obok albumu z podejrzanym grafficiarzem? W takim przypadku to jeszcze lepiej. Niezależnie od tego czy szukacie sensu życia, czy już od tego zemdleliście, mamy coś specjalnie dla Was: „Faint” Linkin Park połączone z „Meaning Of Life” Disturbed.

Choć David Draiman nigdy nie dołączył do ekipy Shinody i Mr. Hahna, by wykonać te dwa utwory, teraz możemy się przekonać na własne uszy, co by się stało, gdyby do tego doszło. „The Sickness” rozszedł się w Stanach w nakładzie ponad 4 milionów egzemplarzy, „Meteora” - 20 milionów na całym świecie. Czy łącząc siły ludzi odpowiedzialnych za obydwa albumy otrzymamy przebój wart 24 milionów odsłon na YouTubie?

Przekonajcie się:

Jeśli połączenie Linkin Park z Disturbed to dla Was za mało, możecie spróbować mashupu „Faint” z „Throne” Bring Me the Horizon. Mamy też dla Was połączenie Nirvany, Alice In Chains i Depeche Mode w jednym utworze. Dla prawdziwych hardkorów pozostają Killswitch Engage i Craig David oraz Avenged Sevenfold zmieszane z Katy Perry.

Jak Wam się podoba „Faint” połączone z „Meaning Of Life”?

Jakub Gańko
Tagi: Duperele Linkin Park Disturbed