17.04.2019 16:45

Jak brzmi Metallica zagrana na dzwonach kościelnych? Posłuchajcie "For Whom the Bell Tolls" w nietypowej wersji

W sieci pojawiło się wideo przygotowane przez Davida Drambyana, który kilka miesięcy wcześniej przygotował już cover AC/DC zagrany na tym nietypowym instrumencie kościelnym. 

Jak brzmi Metallica zagrana na dzwonach kościelnych? Posłuchajcie "For Whom the Bell Tolls" w nietypowej wersji
foto: kadr z wideo

Metallica została już zagrana na prawdopodobnie wszystkie sposoby świata. Ludzie nagrywali covery perkusyjne, w których zamiast pałeczek wykorzystywano długie dildosy. Grano ją na łopacie, jej piosenki wykonywały dzieci, a także i koty. Sami muzycy występowali też na Antarktydzie - może się wydawać, że widzieliśmy już praktycznie wszystko.

Metallica zagrana na kościelnych dzwonach

Jednak jak udowadnia pan David Drambyan i dwóch dzielnie machających głowami chłopców, okazuje się, że są we wszechświecie rzeczy, które nie śniły się nam i naszym filozofom. Utalentowany "dzwonnik" przygotował bowiem cover utworu "For Whom the Bell Tolls" zespołu z San Francisco, który odegrał na wielkich kościelnych dzwonach. Za kilka minut wspaniałej zabawy przy oglądaniu tego wideo możecie podziękować portalowi Consequence of Sound, który odkopał to zakopane w czeluściach internetu złoto.

Posłuchajcie "For Whom the Bell Tolls" w wersji bardzo kościelnej:

Metallica w rosyjskim stylu
Metallica w rosyjskim stylu
Przeczytaj także Hit Metalliki w rosyjskim stylu! Posłuchaj "The Unforgiven" zagrany na bałałajce i akordeonie

Metallica - koncert w Polsce w 2019 roku

Metallica zagra 21 sierpnia 2019 w Warszawie na PGE Narodowym w ramach trasy koncertowej WorldWired Tour. Gośćmi specjalnymi na całej trasie będą zespoły Ghost i Bokassa. Bilety w ogólnej sprzedaży trafiły 28 września 2018 roku o godzinie 10:00. Wejściówki można nabyć na stronie www.livenation.pl w cenach od 229 złotych do 479 złotych, zaś bilety VIP dostaniemy od 850 złotych do 9290 złotych.

Kamil Kacperski
Tagi: Metallica Duperele