Jak brzmi „Poka sowe” SexMasterki w metalowej wersji?

Jakub Gańko
27.04.2017 15:50
Jak brzmi „Poka sowe” SexMasterki w metalowej wersji? Fot. kadr z wideo

Byliście zażenowani twórczością muzyczną znanej YouTuberki? Być może w takiej wersji bardziej przypadnie Wam do gustu.

Od czasu do czasu tak się po prostu zdarza w cyberprzestrzeni. Ktoś robi coś niewyobrażalnie głupiego, nagrywa absurdalnie bezsensowne wideo albo odnajduje najbardziej nieprawdopodobne znalezisko na krańcach internetu. Chwilę później jego dzieło jest dosłownie wszędzie.

Nie wystarczy owinąć lodówki łańcuchem, aby przypadkiem nikt nie wyszedł zza jej drzwi. Niebezpieczeństwo czyha na każdym mniej lub bardziej szanującym się portalu internetowym, a przede wszystkim na wallu każdego znajomego. Dokładnie z takim przypadkiem mamy ostatnio do czynienia...

Chodzi oczywiście o znaną już znacznie wcześniej YouTuberkę znaną pod pseudonimem SexMasterka. Jej działalność wzbudzała kontrowersje, lecz miała też grono oddanych zwolenników. Nawet tych jednak podzieliło jej ostatnie dokonanie w postaci utworu o wiele mówiącym tytule „Poka sowe” (sic!).

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się z tym kawałkiem, to naprawdę zazdrościmy. W ostatnich dniach można było odnieść wrażenie, że udostępnia go, komentuje i przerabia każdy. To ostatnie działanie nie ominęło wielokrotnie przez nas wspominanego kanału Na metalowo.

Tym razem wcale nie wszystko opiera się na growlu, ale możecie tradycyjnie liczyć na solidne riffowanie. Kto wie, może w takiej wersji autentycznie ujrzycie „sowe” i zdacie sobie sprawę, że nie jest wcale tym, czym się wydaje...

SexMasterkę przerobioną na metalowo zobaczycie poniżej:

Mało Wam? Zbadajcie wcześniejszą twórczość tego YouTubera. Przerabiał już motywy z seriali „Gumisie”, „Tabaluga” i „Pokemon”, a także „Bania u Cygana” czy „Kroplą deszczu” Gabriela Fleszara. Na warsztat były też brane takie klasyki disco polo jak „Bierz co chcesz” Shazzy i „Jesteś szalona” formacji Boys. Metalowych coverów doczekał się też Kazik i Maanam.

 

Jakub Gańko Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.