Jak brzmi RATM w utworze „Testify” na koncertowym DVD?

Justyna Kierzkowska
06.10.2015 10:23
Jak brzmi RATM w utworze „Testify” na koncertowym DVD? Fot. kadr z wideo

Grupa Rage Against The Machine ujawniła kolejne wideo z koncertu w Londynie, które znajdzie się na nowym wydawnictwie. Jak zespół sprawdził się na żywo?  

Chociaż grupa wydała swoją ostatnią studyjną płytę w 2000 roku, a od ostatniego występu minęły już 4 lata nie oznacza to, że zupełnie spoczęła na laurach. Rage Against The Machine przygotowuje się do wydania koncertowego DVD „Bulls On Parade”, które będzie zapisem występu w Finsbury Park. Wydarzenie odbyło się w Londynie 6 czerwca 2010 roku. 

Jak muzycy brzmieli w numerze „Testify”?

Utwór znalazł się na trzecim albumie studyjnym RATM, „The Battle of Los Angeles”, wydanym w 1999 roku.

We wrześniu 2015 roku można było też obejrzeć dwa inne kawałki, które również trafiły na krążek: „Bulls On Parade” z płyty „Evil Empire” z 1996 roku oraz „Killing In The Name” z debiutanckiego albumu grupy, wydanego w 1992 roku. 

Cały koncert zostanie wydany na DVD i Blu-ray i będzie w sprzedaży od 16 października 2015 roku. Na płycie znajdzie się też reportaż zza kulis, „Behind The Scenes At Finsbury Park” oraz wywiad z Tracy Morter i Jonem Morterem, agielskim DJ-em, którzy współpracował z Rage Against The Machine. Pojawi się też  cover kawałka „White Riot”, nagranego przez zespół The Clash w 1977 roku.

Setlista:

 1. Testify
 2. Bombtrack
 3. People Of The Sun
 4. Know Your Enemy
 5. Bulls On Parade
 6. Township Rebellion
 7. Bullet In The Head
 8. White Riot
 9. Guerrilla Radio
 10. Sleep Now In The Fire
 11. Freedom
 12. Killing In The Name

Mimo gorących przygotowań do wydania koncertowego DVD w ostatnim czasie muzycy RATM wypowiadają się nie tylko na tematy bezpośrednio związane z muzyką. Tim Commerford w jednym z wywiadów oświadczył nie wierzy w istnienie ISIS. Basista poczuł się też w obowiązku przeprosić fanów za istnienie zespołu Limp Bizkit, który według niego jest bzdurą.  

Czekacie na koncertowe DVD Rage Againt The Machine?

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.