11.05.2016 18:18

Jak brzmi Samsung Galaxy S7 Edge użyty do gry na perkusji?

Oto czym się może skończyć złe traktowanie ze strony operatora sieci komórkowej. Zobaczcie jak perkusista grupy Exotype niszczy drogiego smartfona do gry na swoim instrumencie.

Jak brzmi Samsung Galaxy S7 Edge użyty do gry na perkusji?
foto: kadr z wideo

Kto z nas nie miał nigdy problemów z obsługą swojej sieci komórkowej? Wciskają nam swoje promocje, nie informując o kluczowych dla nich warunkach zapisywanych małym druczkiem. Wydzwaniają całymi dniami i nie dają spokoju, a ile komplikacji można napotkać przy przenoszeniu numeru do konkurencji czy próbie zmiany taryfy...

Jednak muzyk metalowego zespołu Exotype z Florydy napotkał na nieco poważniejszy problem. Michael Levine postanowił nabyć nowego flagowca Samsunga, smartfona Galaxy S7 Edge. Choć to z całą pewnością rewelacyjny telefon, długo się nim nie nacieszył - okazało się, że nabyty przez niego egzemplarz jest wadliwy i nie pozostało mu nic innego niż zgłosić go do wymiany.

Niestety operator, u którego perkusista kupił urządzenie Samsunga, nie podzielał takiego podejścia do sprawy i odmówił pomocy swojemu klientowi. Czemu firma nie chciała nawet naprawić sprzętu, który dopiero co został nabyty? Tego nie wiemy. Możemy się za to przekonać na własne oczy, na co zdecydował się w takiej sytuacji perkusista. A postanowił zrobić, to w czym jest najlepszy...

"

Więc T-Mobile nie chciało naprawić mojego telefonu... Tak że naprawiłem go w jedyny znany mi sposób! "

Myślimy, że takie zastosowanie Samsunga Galaxy S7 Edge bije na głowę wszystkie dostępne w internecie crash testy. Telefon oczywiście nie miał szans przetrwać i błyskawicznie zamienił się - dosłownie - w „szajsunga”. Prawdopodobnie nie pomoże to w żaden sposób w dalszym dochodzeniu jego wymiany, ale chyba i tak warto było go poświęcić dla takiej perkusyjnej sesji.

Jeśli lubicie jak muzycy grają na nietypowych instrumentach, koniecznie sprawdźcie jak brzmi gitara wykonana z deskorolki czy używana przez ulicznych grajków miotła. Mamy też 200 instrumentów z niczego stworzonych przez pewnego farmera, a także rock i metal grany na maszynach i urządzeniach.

Mieliście kiedyś telefon, który chcieliście potraktować w podobny sposób?

Jakub Gańko
Tagi: Duperele Samsung