13.04.2017 15:07

Jak brzmi „Shape of You” Eda Sheerana w metalowej wersji?

Ten rudzielec ma niewiele wspólnego z mocniejszymi brzmienia, czy zatem jego najnowszy hit będzie dobrze się prezentować przy ostrzejszym akompaniamencie?

Jak brzmi „Shape of You” Eda Sheerana w metalowej wersji?
foto: kadr z wideo; Caryca Pejnta

Ed Sheeran jest przykładem tego, że gdy się ciężko pracuje i jest się zdeterminowanym można naprawdę dużo osiągnąć. Rudzielec na początku kariery sam wydał EP-ki, a utwór „The A Team” stał się popularnym hitem radiowym, który szybko wpadał w ucho.

Muzyk ma na swoim koncie już trzy krążki, przy czym ostatni pojawił się na sklepowych półkach całkiem niedawno, bo 3 marca 2017 roku. Mowa tutaj o płycie „÷”, z której pochodzi hicior „Shape of You”. Zapewne też zauważyliście, że numer ciągle słychać w radiu i atakuje ze wszystkich stron.

Co robi metalowiec w takiej sytuacji? Nagrywa cover! Sprawdźcie zatem, czy ten słodki utwór dobrze brzmi, gdy doda się do niego gitary i mocniejszy wokal:

Tobias Derer i Nils Lesser biorą się za popowe hity z list przebojów, żeby nieco je podrasować i pokazać, jak brzmiałyby znane hity w cięższej otoczce. Posłuchajcie również, jak wypadli w repertuarze Ellie Goulding.

Prawda, że od razu lepiej? Można wyliczać i wyliczać kolejne ciężkie covery lekkich numerów. „This Love” Maroon 5, „Sexy and I Know It” LMFAO, „Stayin' Alive” Bee Gees - wybór jest naprawdę spory i takimi metalowymi przeróbkami może pochwalić się szczególnie YouTuber Leo Moracchioli, który lubi zaskakiwać.

Jak oceniasz cover „Shape of You”?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele