09.05.2017 22:28

Jak brzmi „Szalona ruda” w metalowej wersji?

Disco polo na metalowo? Ten YouTuber wie jak to zrobić, dzięki czemu w końcu bez wyrzutów sumienia można posłuchać kiczowatych utworów.

Jak brzmi „Szalona ruda” w metalowej wersji?
foto: kadr z wideo

Ponoć nikt nie lubi disco polo, a każdy słucha. Prawda czy też nie, lepiej takie brzmienia omijać szerokim łukiem. Oczywiście rzeczywistość wygląda inaczej i praktycznie na każdym weselu dopadają Cię te niezbyt wyszukane brzmienia.

Ciekawe jest to, że wiele hitów disco polo dotyczy rudych dziewczyn. Pisaliśmy już o rockowym coverze przeboju „Ruda tańczy jak szalona”, teraz do kompletu można dorzucić również metalową przeróbkę utworu „Szalona ruda”.

Numer twórców DJ Disco i MC Polo (bardzo błyskotliwe pseudonimy swoją drogą) wylansowali ten przebój w 2013 roku. Kawałek ma już ponad 60 000 000 wyświetleń, zatem rzeczywiście musi to być szalony hit wśród wielbicieli takich brzmień.

Jak jednak ta kompozycja prezentuje się w nieco innej aranżacji? YouTuber z kanału Na metalowo postanowił odpowiedzieć na to pytanie:

Muzyk wykonał również takie covery, jak „Bierz co chcesz” Shazzy czy „Jesteś szalona” grupy Boys. Co więcej może on również pochwalić się przeróbkami motywów z seriali „Gumisie”, „Tabaluga” czy „Pokemon”. Warto również sięgnąć po metalowe covery utworów „Bania u Cygana” czy „Kroplą deszczu” Gabriela Fleszara.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele