Jak brzmi „Thunderstruck” AC/DC w wykonaniu 11-letniej gitarzystki?
Aleksandra Degórska
21.04.2017 16:56
Jak brzmi „Thunderstruck” AC/DC w wykonaniu 11-letniej gitarzystki? Fot. kadr z wideo

Ta mała zna się na rzeczy, bo trudny riff zagrała z niezwykłą łatwością. Nie wierzycie? Przekonajcie się sami!

Dzieci lubią AC/DC - to wiadomo nie od dziś. Błyskotliwe riffy, rozrywkowy Angus Young, chwytliwe melodie - to wszystko robi naprawdę piorunujące wrażenie nie tylko na starych wyjadaczy rocka. Również małe szkraby lubią posłuchać sobie ostrzejszych brzmień - i co więcej, potrafią również zagrać ten repertuar.

„Thunderstruck” to naprawdę trudny utwór i riff w tym utworze sprawia nie lada kłopot niejednemu gitarzyście. Jednak okazuje się, że już 11-letnie dzieci potrafią zagrać ten motyw nie gorzej niż Angus Young. Salem Darling udowodniła, że choć jest jeszcze naprawdę małą dziewczynką to potrafi zawodowo wymiatać na gitarze.

Zobaczcie, jak szkrab dał sobie radę z repertuarem AC/DC:

Numer pochodzący z albumu The Razors Edge z 1990 roku to chyba jeden z najczęściej coverowanych utworów kapeli Angusa Younga. „Thunderstruck” został m.in. zagrany na... pralce. Warto również wspomnieć o najmłodszym fanie AC/DC, który błyskotliwie zaśpiewał „Dirty Deeds Done Dirt Cheap”, jak również o najstarszej fance AC/DC, która przy rockowym akompaniamencie wywija jak nastolatka.

Maluchy naprawdę zadziwiają swoimi muzycznymi możliwościami, bowiem dzieci sięgają po repertuar The White Stripes, Dream Theater czy Rammsteina. Urwisy niedługo będą lepsze od zawodowych muzyków.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.