Jak brzmi „Thunderstruck” AC/DC zagrany na pralce?

Aleksandra Degórska
28.02.2017 10:01
Jak brzmi „Thunderstruck” AC/DC zagrany na pralce? Fot. kadr z wideo

Dobrze przeczytaliście, ten YouTuber naprawdę wykorzystuje pralkę zamiast perkusji. Sprawdźcie, czy takiego coveru da się w ogóle słuchać!

Pewnie Wy też znacie takie przypadki, gdy muzycy automatycznie słysząc dźwięk odkurzacza od razu konstruują trójdźwięki. W domowej orkiestrze można również wykorzystać pralkę. W jaki sposób? Aaron McAvoy wpadł na pomysł, żeby zamiast zestawu perkusyjnego zastosować właśnie pralkę, która wydaje charakterystyczny dźwięk. Teraz zapewne żona nie może go zatrzymać przed ciągłym praniem.

YouTuber po prostu włącza odpowiedni tryb pracy pralki, aby otrzymać konkretny dźwięk, który świetnie sprawdza się jako perkusja. McAvoy bierze gitarę i zaczyna śpiewać co tylko mu przychodzi do głowy. Wykonywał już repertuar Primus, George'a Michaela czy Journey. Nadszedł zatem czas na australijskiego hardrocka w wykonaniu AC/DC.

„Thunderstruck” z płyty The Razors Edge z 1990 roku to chyba jeden z najczęściej coverowanych kawałków kapeli Angusa Younga. Posłuchajcie, jak słynny hicior zabrzmiał zagrany przy użyciu takiego ciekawego sprzętu:

YouTuber wykonał partię gitary rytmicznej oraz postanowił podrobić charakterystyczny wysoki wokal Briana Johnsona. Jak więc widać wiele do szczęścia nie potrzeba, żeby sobie pomuzykować.

AC/DC cały czas inspiruje zarówno młodych oraz starych i to w dosłownym znaczeniu tego słowa. Pisaliśmy zarówno o najstarszej fance kapeli, która zawstydziłaby samego Angusa Younga, jak również o najmłodszym miłośniku zespołu, który zaśpiewał „Dirty Deeds Done Dirt Cheap” udając Bona Scotta.

Angus powinien być zadowolony, że ma takich oddanych fanów!

foto: media.giphy.com

Jak oceniacie cover AC/DC zagrany na pralce?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.