08.10.2015 15:52

Jak brzmi „War Pigs” Black Sabbath w wykonaniu SpongeBoba?

Żółta gąbka wzięła się za śpiewanie i od razu postanowiła przywalić z grubej rury. Posłuchajcie znanego utworu Black Sabbath w wykonaniu SpongeBoba!

Jak brzmi „War Pigs” Black Sabbath w wykonaniu SpongeBoba?
foto: ons.pl; kadr z wideo

Gąbczasty bohater, który dla wielu jest serem, postanowił zostać metalowcem i wykonał kawałek grupy Black Sabbath w swojej podwodnej krainie.

Może i mieszkanie w miejscu zwanym Bikini Dolnym w domu z ananasa jest zabawne, ale ile można tak żyć? Nawet bohaterowie animowanych seriali mają czasem ochotę powiedzieć „Dość!” i wyjść poza ramy swojej postaci. Widocznie Kanciastoporty po prostu zapragnął rewolucji w swoim gąbkowym życiu i postanowił uciec w muzykę.

Okazuje się, że SpongeBob najbardziej gustuje w naprawdę ostrych brzmieniach, a jego idolem jest Ozzy Osbourne... Sprawdźcie, jak żółty bohater zaśpiewał utwór Black Sabbath z pomocą swojego podwodnego gangu!

Nie powinniśmy się jednak dziwić Kanciastoportemu... Tak naprawdę to wykonanie jest dopiero początkiem - Spongebob wyrusza na podbój Broadwayu, a pomogą mu w tym David Bowie oraz Steven Tyler i Joe Perry z Aerosmith.

„The SpongeBob Musical” zostanie wystawiony 3 lipca 2016 roku w Oriental Theatre w Chicago. Pokazy przedpremierowe odbędą się 7 czerwca 2016, a następnie spektakl trafi na Broadway w sezonie 2016/2017.

Nawet gąbka może stać się gwiazdą rocka!

Magda Słomka
Tagi: Duperele Black Sabbath