Jak brzmi cały album „25” Adele na metalowo?

Aleksandra Degórska
23.02.2017 13:15
Jak brzmi cały album „25” Adele na metalowo? Fot. PA Wire / PA Images / East News

Jeżeli uważacie twórczość brytyjskiej wokalistki za zbyt lekką, to teraz macie szansę, żeby się przekonać jak jej repertuar brzmiałby w mocniejszej wersji.

Ciężko wyjaśnić fenomen Adele, ale gdy tylko na rynku pojawił się jej pierwszy krążek zatytułowany „19” zrobiło się o niej naprawdę głośno. Kolejne albumy „21” oraz „25” również bardzo dobrze się sprzedawały i zostały obsypane wieloma nagrodami. Podczas ceremonii Grammy 2017 to właśnie Adele otrzymała aż 5 statuetek.

Wiele fanów ceni sobie ją za szczerość i za to, że nie boi się przyznawać do błędów. Właśnie podczas ceremonii Grammy 2017 Adele wykonała utwór George'a Michaela, który zmarł 25 grudnia 2016. Piosenkarka rozpoczęła śpiewać wraz z orkiestrą „Fastlove”, ale przerwała występ, bo chciała dobrze zaśpiewać kompozycję swojego idola. W konsekwencji, gdy podeszła drugi raz do tego numeru zdobyła serca publiczności, a sama po prostu się rozpłakała.

Metalowy świat oczywiście za bardzo nią się nie interesuje, aczkolwiek pojawiły się metalowe covery „Hello” czy inne utwory wokalistki w rockowo-metalowej wersji. Teraz YouTuberzy odpowiedzialni za kanał Re-Cover Music postanowili wykonać wszystkie utwory z płyty „25” na rockowo-metalową modłę.

Posłuchajcie, jak repertuar Adele prezentowałby się, gdyby wokalistka zdecydowała się na nieco mocniejsze brzmienia:

Nie jest to pierwsze spotkanie Adele z rockowo-metalowym światem, bowiem już wcześniej pisaliśmy o tym, że twarz wokalistki idealnie wpisuje się w znane okładki takich kapel, jak Iron Maiden, Metalliki, Disturbed czy Anthrax.

Może kiedyś nadejdzie taki moment, że Adele przejdzie na złą stronę mocy i zacznie śpiewać coś naprawdę mocnego, choć patrząc na ilość sprzedanych płyt to nie opłaca jej się takie zagranie. Poza tym mogłaby rozczarować wielu fanów, którzy cenią ją za popowe melodyjne kompozycje, które wyróżniają się mocnym i chrypliwym głosem Brytyjki.

 

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.