29.03.2018 10:19

Jak brzmi cover Pantery „Walk”, gdy zamiast werbla wybierasz wok?

Tym razem YouTuber wpadł na pomysł, by zajrzeć do swojej kuchni po nowe instrumenty. Wybór padł na głęboką patelnię.

Cover Pantery zagrany na woku
foto: kadr z wideo

YouTuberzy prześcigają się w tworzeniu kolejnych coverów, w końcu w morzu przeróbek jakoś trzeba się wyróżnić. Każdy walczy o widza, którzy robią się coraz bardziej wybredni. Gdy słuchasz już kolejnego coveru to liczysz na to, że YouTuber czymś cię zaskoczy - covery podobne do oryginałów są ok, ale to nie to samo co przeróbki zagrane na łopacie czy przy użyciu dildo na perkusji.

Teraz kolejny perkusista postanowił trochę pożartować i zagrać cover utworu Pantery „Walk” z płyty „Vulgar Display of Power” na woku. Dlaczego YouTuber wybrał akurat głęboką patelnię? Ze względu zapewne na podobne brzmienie słów „Walk” i wok.

Jak wiadomo perkusiści lubią bębnić na wszystkim co mają pod ręką i chyba fakt, że akurat tym razem w ruch poszedł wok nikogo nie zadziwia. Garnek miał zastąpić werbel - tak prezentuje się zatem ekonomiczna wersja perkusji.

Sprawdźcie, czy taki metalowy cover Wam odpowiada:

Czy Pantera się reaktywuje?

Dimebag Darrell, gitarzysta Pantery, został zastrzelony na swoim solowym koncercie 8 grudnia 2004 roku. Jego śmierć przekreśliła możliwość reaktywacji grupy, chociaż oczywiście dziennikarze oraz fani często pytają o reaktywację Pantery.

W związku z trasą pod hasłem Dio Returns, gdzie fani mogli zobaczyć hologram Dio, pojawiła się dyskusja, czy takie rozwiązanie jest dobre dla widzów. Zapytano też o to Phila Anselmo, który dyplomatycznie odpowiedział twierdząc, że jeśli muzycy zdecydowaliby się na hologram Dimebaga, to musiałby być naprawdę należycie wykonany.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Pantera