Jak brzmi emocjonalny screaming?

Aleksandra Degórska
25.11.2015 14:29
Jak brzmi emocjonalny screaming? Fot. kadr z wideo

Krzyk nie jest wcale taką prostą sztuką. Zobaczcie YouTuberów, którzy pokazują, jak należycie trzeba to zrobić...

Ostatnio znudzone twarze Jareda Dinesa i Austina Dickeya zaprezentowały nam, jak można powydzierać się jednocześnie nie pokazując żadnych emocji. Po co ta nienawiść, po co ta złość, skoro można spokojnie odśpiewać kolejne wersy metalowego kawałka.

Jednak każdy z nas ma w życiu takie chwile, gdy musi ukazać swoje skrajne emocje. Są to takie sytuacje, gdy przesolisz frytki, wypijesz przeterminowane mleko, kupisz kota, który okaże się iguaną czy całkiem przypadkowo zrobisz metamfetaminę. Najgorszą sytuacją jest, gdy rzucisz jakiś błyskotliwy żart w towarzystwie ludzi, których nie znasz, a oni w ogóle na to nie zareagują. Wracasz do domu na piechotę, bo nie masz samochodu, ani przyjaciół... Wtedy naprawdę chce się krzyczeć z frustracji!

Te wydarzenia przytaczają YouTuberzy wrzeszcząc do mikrofonu, aż gały wychodzą im na wierzch i robią się czerwoni. Panowie pokazali swoją ciemną stronę, wykonując screaming pełen emocji. Miotają się jak szaleńcy, wypruwają sobie żyły, wszystko po to, by pokazać na czym tak naprawdę polega sztuka krzyku.

Zobaczcie, jak wygląda najbardziej wstrząsający metalowy utwór:

Jared Dines już nie raz zaprezentował wszelakie muzyczne poradniki, jak chociażby dotyczące gitarowych solówek czy „breakdownów”. Twórca zdążył również zaprezentować 15 słynnych metalowych głosów, znane riffy w zupełnie odmiennej stylistyce czy jak gra się na gitarze i na perkusji po używkach.

Jak oceniacie emocjonalny screaming w wykonaniu YouTuberów?

 

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.