Jak brzmi główny motyw z filmów o Harrym Potterze na metalowo?

Aleksandra Degórska
20.02.2018 14:25
Jak brzmi główny motyw z filmów o Harrym Potterze na metalowo? Fot. kadr z wideo

Taki cover prezentuje się naprawdę ostro i przypadnie do gustu zarówno fanom czarodzieja, jak i metalowcom.

Harry Potter ukradł serca wielu dzieciakom, jak i nawet starszym nieco osobom. Wielu fanów stało w długich kolejkach tylko po co, żeby dostać nową książkę od J.K. Rowling, a filmy cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Fani okularnika spragnieni kolejnych filmów chętnie również obejrzeli fanowską produkcję „Voldemort: Origins of the Heir”, który opowiada o początkach działalności Voldemorta.

Co więcej już 16 listopada 2018 roku w kinach pojawi się „Fantastic Beasts: Crimes of Grindewald”, czyli nowy film umieszczony w uniwersum Pottera. Czekając na ten film warto zainteresować się coverami głównego motywu z produkcji o Potterze.

Oczywiście to była tylko kwestia czasu, gdy ktoś stworzy metalową wersję „Hedwig's Theme”. Posłuchajcie ostrej wersji w wykonaniu YouTubera 331Erock, który postanowił nawet przebrać się za ucznia Hogwartu:

Muzyk lubi przerabiać na metalowo przeróżne numery, m.in. „Life On Mars?” Davida Bowiego, „Harder, Better, Faster, Stronger” Daft Punk, jak również utwory z „Gwiezdnych wojen” i „Łotra 1”, motywy z „Kapitana Ameryki” i kreskówki „X-Men”.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.