01.06.2016 14:18

Jak brzmi koci death metal?

Koty są wszędzie, opanowały internet, dzień bez zdjęcia czworonoga to dzień stracony. Co więcej te niepozorne zwierzęta pokazują swoje pazurki, gdy słyszą swoje ulubione mroczne brzmienia.

Jak brzmi koci death metal?
foto: kadr z wideo; Caryca Pejnta

Mylą się ci, którzy sądzą, że koty to takie słodkie puchate stworzenia, które są po to, żeby je głaskać aż do obrzydzenia. Otóż czworonogi nie są w cale takie niewinne, bo gdy nie ma właścicieli w domu niszczą meble, sikają na wycieraczki sąsiadów i ganiają ptaki po podwórku. Co więcej, kociaki kochają metal i mamy na to niepodważalne dowody.

Futrzaki chętnie towarzyszą swoim właścicielom, słuchają ulubionych utworów wraz z nimi, a nawet drą się w taki sposób, że niejeden metalowy wokalista mógłby pozazdrościć. Koty nawet zgadzają się na to, by ubierać je w mroczne ciuchy z naszywkami z logo ulubionych kapel.

Mieliśmy już futrzaka, który śpiewał Pearl Jam siedząc na parapecie albo zespół Kitties In Chains z numerem „Cat In The Box”. Teraz przedstawiamy mutanta - niby człowiek, ale miauczy jak kot i to przy metalowym akompaniamencie.

Dziwactwo zamieszkuje strych, łupie głową grając na gitarze i prezentuje genialny tekst:

"

WEOU! MEOW MEOW MEOW MEEEEEOOOOW!
MEEEOW! MEEEOW! WEOW! WEOW, WEOOO! MEMEOW! "

Przekonajcie się sami, jak brzmi koci death metal:

Najwidoczniej temu YouTuberowi tylko koty w głowie. Zapewne cichaczem przed całym światem składa futrzaki w ofierze podczas czarnych mszy. Muzyk wygląda trochę jakby go opętał szatan, bo normalny człowiek tak się nie porusza.

Numer jest zatytułowany jako „Intro” zatem możemy się spodziewać, że na tym nie koniec jeśli chodzi o kocie piski. Może gitarzysta zaprezentuje bardziej ambitny tekst, choć to nie lada wyzwanie.

Trzeba przyznać, że wokalne możliwości kotów momentami naprawdę zadziwiają, bo spokojnie dają one sobie radę z repertuarem Evanescence, Slipknota czy System of a Down. Mieliście dosyć futrzaków? Zapewne moda na koty jeszcze długo potrwa.

Jak oceniacie koci death metal?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele