17.02.2017 13:40

Jak brzmi mashup Bring Me The Horizon ze Snoop Doggiem?

Bardziej absurdalnie się nie dało? Zdziwicie się, jak naturalnie nawijka amerykańskiego rapera pasuje do przeboju Olivera Sykesa i spółki.

Jak brzmi mashup Bring Me The Horizon ze Snoop Doggiem?
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl + Splash News / East News + Bóg Pejnta

Ostatni album Bring Me The Horizon, „That’s The Spirit” z 2015 roku, podzielił fanów grupy, ale też niewątpliwie zjednał jej niemałe grono zupełnie nowych miłośników. Dla starej gwardii takie kompozycje jak „Throne”, „Happy Song” czy „True Friends” mogły okazać się zbyt popowe do przełknięcia, ale częsta rotacja w radiu zrobiła swoje dla popularności zespołu.

Dla tych, którzy odwrócili się od ekipy Oliego Sykesa po ostatnim krążku, mamy jednak słowa otuchy. Zawsze mogło być gorzej! Bring Me The Horizon mógł zaprosić wszakże do współpracy jakiegoś nietypowego gościa, który jeszcze mocniej odcisnąłby swoje piętno na materiale. Na przykład takiego... dajmy na to, Snoop Dogga.

Kalifornijski raper, znany w pewnym momencie swojej kariery jako Snoop Lion, na szczęście na razie trzyma się z daleka od kapeli z Sheffield. Internety jednak zrobiły swoje i postanowiły połączyć dwa przeboje obu artystów, w tym słynną balladę z teledyskiem o żywych trupach, „Follow You”.

Ze strony Snoop Dogga wzięto zaś na warsztat obowiązkowy przebój każdej imprezy w 2004 roku, „Drop It Like It's Hot” z Pharellem Williamsem z siódmego albumu Snoopa, „R&G (Rhythm & Gangsta): The Masterpiece”. Kawałek został w 2009 roku uznany przez Billboard za najlepszy utwór rapowy pierwszej dekady XXI wieku... I faktycznie pasuje do przeboju Bring Me The Horizon jak ulał.

Sprawdźcie sami:

Chcecie więcej takich absurdalnych połączeń? Mamy dla Was również mashupy Depeche Mode i The Cure, Iron Maiden z Michaelem Jacksonem, Queens Of The Stone Age z Kanye Westem, Linkin Park z Bring Me The Horizon czy Iron Maiden z Judas Priest. Z pewnością coś dla siebie znajdziecie.

Jak Waszym zdaniem wypadłaby współpraca Snoop Dogga z Bring Me The Horizon?

Jakub Gańko
Tagi: Duperele Bring Me The Horizon