Jak brzmi mashup Iron Maiden i Depeche Mode?

Aleksandra Degórska
11.05.2017 20:58
Jak brzmi mashup Iron Maiden i Depeche Mode? Fot. kadr z wideo; Caryca Pejnta

Choć te zespoły mają naprawdę niewiele wspólnego to jednak okazuje się, że ich utwory można połączyć w jedną wybuchową całość. Sprawdźcie!

Dave Gahan jest nie do podrobienia zarówno pod względem wokalnym, jak również show, które wyprawia na scenie jest niepowtarzalne. Obecnie Depeche Mode promuje swoją najnowszą płytę zatytułowaną „Spirit”, która ukazała się 17 marca 2017 i bilety na koncerty kapeli rozchodzą się jak świeże bułeczki.

Czas jednak trochę pogdybać - co byłoby, gdyby w Depeche Mode śpiewał zupełnie inny wokalista, np. Bruce Dickinson? Wyobraźcie sobie teraz długowłosego frontmana Iron Maiden wykonującego „Run to the Hills” do podkładu „Barrel of a Gun”.

Niewykonalne? Dla tego Youtubera nie ma nic niemożliwego, zresztą przekonajcie się sami:

Jakimś cudem te dwa utwory do siebie pasują i kto wie - może zespoły kiedyś połączą siły, żeby wspólnie coś wykonać? Za to całe zamieszanie odpowiedzialny jest YouTuber, który stworzył również mashup „Master of Puppets” i „Macareny”.

Co więcej może on również pochwalić się takimi połączeniami, jak Bon Jovi i Modern Talking, Pantera i Sandra czy Megadeth i Backstreet Boys - kawałki tych zespołów naprawdę dobrze ze sobą brzmią.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.