15.10.2019 15:58

Metallica i Kanye West w jednej piosence? Fani będą zaskoczeni

Myśleliście, że słyszeliście już wszystko? Pewnie niektórzy z was nie słyszeli jeszcze mashupu Metalliki z Kanyem Westem.

Metallica Kanye West
fot. Vladimir Astapkovich/SPUTNIK Russia/East News

W sieci można znaleźć wszystko. Na serwisach jest masa filmików z przeróbkami piosenek, pełno jest również coverów i nagrań początkujących muzyków, którzy marzą o karierze i sławie. Niektórym udaje się stworzyć rzeczy, które na długo zapadają w pamięć. Przykładem jest zagranie piosenki Slipknota na mini zestawie perkusyjnym w... lodówce. Inni początkujący artyści mają na tyle szczęścia, że gwiazdy estrady dostrzegają ich talent i zapraszają na swoje koncerty - tak było w przypadku pewnej 14-latki. Dziewczyna zagrała na perkusji "Psychosocial" i dostrzegł ją perkusista Slipknota.

Metallica i Kanye West w jednej piosence? Fani będą zaskoczeni

Zdarza się również, że natkniemy się w internecie na rzecz, od której później bolą uszy lub mamy chęć zrobić "oczu kąpiel". Tym razem na YouTube'a trafił mashup Metalliki z Kanyem Westem. Raper nie od dziś uważa się za "boga rock and rolla" więc zestawienie go z kultową kapelą nikogo nie powinno dziwić. A jednak to dość niecodzienne połączenie. Jak brzmi "For Whom The Bell Tolls"? Posłuchajcie sami. 

Co sądzicie o takiej wersji? Podoba wam się? Na kanale tego youtubera można odnaleźć masę innych mashupów. Każdy znajdzie coś dla siebie. Fani mogą posłuchać połączenia Nine Inch Nails z Twenty One Pilots lub zespołu Queen z Death Grips.

Zobacz także: Jak brzmi mashup Rammsteina z Wild Cherry i Metallicą? [WIDEO]

Tagi: Metallica