Jak brzmi metal, który zrozumie tylko prawdziwy fan japońskiej kultury?

Aleksandra Degórska
04.10.2017 14:10
Jak brzmi metal, który zrozumie tylko prawdziwy fan japońskiej kultury? Fot. kadr z wideo

Sailor Moon śpiewająco opowiedziała o życiu Weeaboo przy naprawdę ostrym akompaniamencie. Zresztą przekonajcie się sami!

Czy Wy też zarywacie noce oglądając kolejne odcinki swojego ulubionego anime? Skaczecie z radości, bo zapowiedziano trzeci sezon „Sword Art Online”, obgryzaliście paznokcie oglądając film „Death Note” serwisu Netflix? Rozwiązując quiz dotyczący anime z lat 90. zdobywacie maksymalną liczbę punktów?

Dzień bez anime, mangi, japońskiego żarcia i Baby Metal to dzień stracony? Jeśli Wasze serce zdominowała miłość do Japonii to mamy coś dla Was. Otóż YouTuberzy stworzyli metalowy utwór dla prawdziwego Weeaboo - czyli najwyższy stopień Otaku, który nie widzi świata poza japońską kulturą.

Mamy zatem postać Sailor Moon w roli głównej, pojawiły się również nawiązania do „One Piece” czy „Naruto”, muzycy nauczyli się tanecznych ruchów z ulubionego anime i naprawdę wczuwają się w swoje role. Jest naprawdę Kawaii...

Miłość do anime nie zna granic, zarówno te stare tytuły jak i nowsze cieszą się dużym zainteresowaniem. Świadczy o tym chociażby fakt, że kultowe anime „Cowboy Bebop” stanie się aktorskim serialem, natomiast gra Assassin’s Creed będzie serialem anime. Co więcej ostatnio do kin trafił film „Ghost in the Shell”, który bazował na japońskim animowanym pierwowzorze z 1995 roku. 

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.