Jak brzmi metal w wykonaniu szalonego wiolonczelisty?

Aleksandra Degórska
05.09.2016 15:09
Jak brzmi metal w wykonaniu szalonego wiolonczelisty? Fot. kadr z wideo

Niby kolejny grajek uliczny, ale takiego szaleńca nie spotyka się codziennie...

Szlajasz się bez celu po mieście, zerkasz na kolejne zabytki, gdy tymczasem pewien roztrzepany jegomość w samej bieliźnie rozkłada się ze sprzętem muzycznym. Nie wiadomo, dlaczego facetowi jest na tyle gorąco, że paraduje w samych gaciach, ale w momencie, gdy zacznie swój występ zagadka zostanie rozwiązana.

Muzyk jest niezwykle ekspresyjny, co więcej ma opanowany multitasking do perfekcji. Nie dość, że wydziera się do mikrofonu, to w dodatku wystukuje nogą rytm na bębnach, co więcej gra na wiolonczeli. To, że ten instrument idealnie nadaje się do wykonywania naprawdę ostrego repertuaru, już niejednokrotnie udowodniono. Wystarczy wspomnieć o grupie Apocalyptica czy Emil & Dariel Rock Cellos, którzy mają na swoim koncie rockowe covery m.in. Guns N' Roses.

Teraz Mr Marcaille, bo on jest sprawcą tego zamieszania, dołączył do grona zwariowanych wiolonczelistów. Facet wpadł w szalony trans i aż dziwne, że struny wiolonczeli to wytrzymały:

Po co ci gitara skoro możesz nie gorzej wymiatać na wiolonczeli. Wisienką na torcie byłoby podpalenie instrumentu i zniszczenie perkusji, ale jak widać artysta szanuje swój sprzęt muzyczny, w końcu pewnie przyjdzie mu jeszcze nie raz zagrać. Już komentarze pod tym nagraniem świadczą o tym, że muzyk nie będzie narzekać na brak zajęć, bo sporo osób chciałaby go ponownie zobaczyć w akcji.

Zresztą jeszcze na początku września Mr Marcaille dał niesamowity koncert, zapewne włosie w smyczku poszło do wymiany:

Co więcej muzyk ma na swoim koncie płytę, która dosłownie wbija w fotel:

Przeczytaj także

Jak widać pasja do muzyki nie zna granic i ten jegomość jest dobrym przykładem tego, że nie ma co się przejmować opinią innych. Trzeba robić swoje i na pewno zostanie to docenione.

Jak oceniacie szalonego metalowego wiolonczelistę?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.