11.12.2015 17:37

Jak brzmi najcichszy growl?

Metalowcy też mogą być delikatni... na swój sposób. Przekonajcie się o tym, dzięki filmikowi Jareda Dinesa!

Jak brzmi najcichszy growl?
doto: kadr z wideo

Koncerty przedstawicieli rockowej i metalowej sceny kojarzą Wam się z ekstremalnym zdarciem gardła, hektolitrami śliny strzelającej na mikrofon i bólem głowy?

Wychodzi na to, że jednak mogłoby być inaczej... Oczywiście wiadomo, że na nie chodzimy do klubu po to, żeby się pomodlić, jednak YouTuber Jared Dines pokazał, że growlować da się też... po cichu!

Wraz ze swoim kolegą artysta zorganizował walkę na ciche metalowe skrzeczenie. Kumple prześcigają się w prezentacji najbardziej niedorzecznych dźwięków, z których znani są wokaliści kojarzeni z ciężkimi brzmieniami.

Śpiewanie o unicestwieniu może być delikatne...

Jared, Jared, Jared... Co chwilę zaskakuje nas swoimi muzycznymi pomysłami... 10 rodzajów solówek gitarowych, 10 breakdownów, prezentacja tego, jak gra się na gitarze oraz perkusji po zażyciu używek, nowe techniki wokalne - screaming bez emocji, jak i ten pełen pasji.

Ufff... To wszystko sprawka właśnie tego muzyka. Wisienką na torcie jest jeszcze jeden film, którym Jared pochwalił się na swoim kanale – chcecie wiedzieć, jak brzmi analny metal z kosmosu? Dines Wam to pokaże...

Magda Słomka
Tagi: Duperele Jared Dines