21.12.2015 10:11

Jak brzmi screaming na wdechu?

YouTuber Jared Dines, znany z tworzenia wyjątkowo dziwnych produkcji nagrał kolejny filmik. Czy zastanawialiście się kiedyś, jak growluje się jednocześnie robiąc wdech?

Jak brzmi screaming na wdechu?
foto: YouTube.com

Nawet jeśli nie przyszło Wam wcześniej do głowy, że takie coś jest w ogóle możliwe to są tacy, którzy postanowili osobiście to sprawdzić. Czyżby zasysający screaming miał się okazać techniką wokalną, która zrewolucjonizuje muzyczny świat?

Najnowszy utwór - podobnie jak poprzednie - ma oczywiście bardzo głęboki przekaz. W związku z tym można w nim usłyszeć o problemach, jakie sprawia jedzenie gorącej zupy, wnukach, które próbują otruć swoich dziadków, jedzeniu makaronu i robieniu milkshake'ów. Znajdzie się też wers dla wszystkich fanów „Star Wars”, którzy mają dosyć spoilerów dotyczących najnowszej VII części sagi - „Przebudzenia Mocy”. Nie brakuje też oczywiście kilku penisów.

Podobnie jak na wideo, na którym można było sprawdzić, jak brzmi screaming bez emocji, Jareda wsparł Austin Dickey. Panowie wspólnie przetestowali, czy ich krzyk „wdechowy” jest lepszy, niż ten na typowym wydechu.

Sprawdźcie, jak brzmi najbardziej „ssąca” kompozycja na świecie!

Pisząc o „wyjątkowo dziwnych produkcjach” naprawdę mieliśmy na myśli rzeczy, które mogą zniszczyć umysł nawet najbardziej wytrwałego użytkownika internetu. Analny metal z kosmosu, najcichszy growl i 10 sposobów na gitarowe „breakdowny” - to przykłady wideo, które do tej pory nagrał Jared.

Próbowaliście już screamingu na wdechu?

Justyna Kierzkowska
Tagi: Duperele Jared Dines