Jak brzmi tortilla?

Magda Słomka
08.07.2015 08:56
Jak brzmi tortilla? Fot. kadr z wideo

Smakowicie! Sprawdźcie, czego możecie spodziewać się po brzmieniu prosto z placka!

Pliki cyfrowe, płyty winylowe, streaming, powrót do kaset magnetofonowych... Ciągle zastanawiasz się z czego korzystać, by uzyskać najlepszą jakość dźwięku, a przy okazji być modnym? Zapomnij o tym!

Nadszedł czas, w którym to tortilla opanowała gramofony. Pora na prawdziwą meksykańską fiestę!

Jesteś ciekawy, jak smakuje placek po takim koncercie?

Tortille po całym procesie są jadalne, ale w miejscach, w których laser musiał wypalić głębsze rowki, może smakować jakby była spalona. Gotowanie niestety wyklucza je z możliwości późniejszego odtwarzania.

Powyższe wideo to grająca tortilla w wersji 2.0. Tak naprawdę zaczęło się od innego klipu, który podbił serca muzykalnych obżartuchów. Zobacz, co potrafi inny placek. Placek-prekursor.

Ktoś określił ten gatunek muzyczny jako wrap music... Brzmi chrupiąco? Ciekawe, czy do zrobienia dubstepowego remiksu tego kawałka przydałby się sos salsa...

Może jeszcze ktoś za chwilę nam powie, że słuchał tortilli zanim to było modne albo jego tortilla brzmi lepiej? Dla takich chojraków mamy zadanie – sprawdźcie, jak brzmiałaby pizza!

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.