08.08.2016 14:55

Jak brzmi utwór Drowning Pool w zwierzęcym coverze?

Czas na mały popis umiejętności zwierząt, które lubią sobie czasem powyć przy metalowym akompaniamencie. Posłuchajcie, jak to brzmi. Mocne wrażenia gwarantowane.

Jak brzmi utwór Drowning Pool w zwierzęcym coverze?
foto: kadr z wideo

Ostatnio kawałek „Bodies” wrócił na usta wszystkich ze względu na starego dziadka, który wykonał ten numer podczas talent show. 82-latek dał czadu, aż szczęka wszystkim opadła. Co więcej metalowy dziadzio wystąpił na jednej scenie z Drowning Pool i pokazał, że w starym ciele może być młody duch. Życzymy mu zdrowia, bo sława, pieniądze i wielka kariera - to wszystko przed nim.

Teraz Drowning Pool może pochwalić się kolejnym coverem tego numeru, bo na warsztat wzięły go nasze opętane zwierzęta, które mają słabość do ostrego brzmienia. Wszystko zaczyna się w momencie, gdy do akcji wkracza papuga, która powtarza słowa „Let the bodies hit the floor”. Ale już po chwili słyszymy szatańskiego koguta, jak również plującą kozę i koty, które wyglądają i brzmią, jakby wstąpił w nich zły duch.

Do spółki należy papuga perkusista, jak również nasz słynny szpic, który warczy jak szalony:

Drowning Pool chyba jeszcze nigdy nie brzmiał tak desperacko i demonicznie. Pierzasty perkusista dziobem wystukuje mocny bit, zaś cała zgraja zwierząt daje radę wokalnie nie gorzej niż 82-letni dziadek. Ale co się dziwić, skoro już niejednokrotnie udowadnialiśmy, że mopsy, koty czy papugi czują metal całym swoim małym serduszkiem i potrafię się nieźle wydrzeć przy ostrym akompaniamencie.

To właśnie podpatrzył szalony YouTuber, który postanowił wykorzystać puchatych towarzyszy i stworzyć covery z ich udziałem. Tym sposobem mamy nagranie „Numb” Linkin Park wyszczekane przez psy, „Where Is My Mind” Pixies czy utwór System of a Down w wykonaniu różnych zwierzaków. Należy również wspomnieć, że mają one w swoim repertuarze również „We Will Rock You” Queen czy „Bring Me to Life” Evanescence.

Jak oceniacie zwierzęcy cover utworu Drowning Pool?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Drowning Pool