17.01.2019 15:43

Jak brzmi utwór Five Finger Death Punch po rosyjsku?

Czy "Wash It All Away" dobrze prezentuje się po rosyjsku? Sprawdźcie, czy taki cover Five Finger Death Punch przypadnie Wam do gustu.

Jak brzmi utwór Five Finger Death Punch po rosyjsku?
foto: kadr z wideo

Rosyjski YouTuber z kanału Radio Tapok bierze na warsztat słynne rockowe oraz metalowe piosenki i śpiewa je po rosyjsku. Muzyk stara się dokładnie tłumaczyć teksty, by nie zmieniać sensu utworów. YouTuber stara się również podrobić manierę śpiewu frontmanów. Dotychczas zdążył już nagrać covery piosenek grup m.in. Sabaton, Rammstein, Nirvany czy System of a Down. Teraz wziął się za repertuar Five Finger Death Punch.

Sprawdź też:

Jak brzmi Five Finger Death Punch po rosyjsku?

Piosenka "Wash It All Away" pojawiła się na 6. studyjnym albumie zatytułowanym "Got Your Six" z 2015 roku. YouTuber sam zagrał na wszystkich instrumentach i kolejny raz udowodnił, że język rosyjski jest bardzo melodyjny i całkiem dobrze brzmi przy ostrzejszych piosenkach. Przekonajcie się sami i posłuchajcie, jak singiel Five Finger Death Punch prezentuje się po rosyjsku.

Perkusista Five Finger Death Punch opuścił zespół

Niestety fani zespołu mają powody do zmartwień. Po 13 latach współpracy z Five Finger Death Punch, z zespołu odszedł bębniarz Jeremy Spencer. Muzyk wyznał, że jego decyzja jest spowodowana "fizycznym zmęczeniem" - perkusista przeszedł operację kręgosłupa. Ostatni album Five Finger Death Punch ukazał się w maju 2018. "And Justice for None" to 7. płyta w dyskografii formacji.  

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Five Finger Death Punch