19.08.2016 10:41

Jak brzmi utwór Rammsteina zagrany na dziecku?

Ostrzegamy, to nagranie jest przeznaczone tylko dla osób o mocnych nerwach.

Jak brzmi utwór Rammsteina zagrany na dziecku?
foto: kadr z wideo; 0070141 / Reporter / East News

Pierwsze skojarzenie z muzyką grupy Rammstein? Ogień, brud i ten cudowny niemiecki języki. Wulgarność wylewa się brzegami, do tego mamy mocne gitary, elektroniczne smaczki, a gdy oglądasz koncert nie wiesz, gdzie patrzeć, bo na scenie odbywa się prawdziwie krwiste widowisko.

Lepiej, żeby dzieci nie widziały gigantycznego penisa podczas koncertów i nie słuchały utworów, w których wokalista śpiewa o swoich najbardziej skrytych pragnieniach seksualnych. Okazuje się jednak, że ciężko je uchronić przed taką muzyką i same się garną do słuchania numerów o moskiewskich prostytutkach. Potwierdzeniem tego są mroczne dzieciaki, które wykonują numery Rammsteina i nawet wystąpiły jako support zespołu.

Do tej młodocianej zgrai powinien dołączyć kolejny maluch, który niefortunnie stał się kolejnym wykonawcą repertuaru Rammsteina. Otóż urwis uderzając rytmicznie głową wykonał niechlubny numer „Bück Dich”:

Biedny dzieciak nieświadomie stał się częścią świata Rammsteina. Ciekawe czy jego rodzice są fanami niemieckiej kapeli i katują płyty zespołu. Bardzo możliwe, bo jak wiadomo niedaleko pada jabłko od jabłoni. Zresztą specjalnie dla takich maluchów stworzono kołysankowe wersje utworów formacji.

Jednak na tym nie koniec, bo dzieciak stał się gwiazdą również innych przeróbek, które robią nie gorsze wrażenie niż wersja z Rammsteinem w tle:

Jak oceniacie utwór Rammsteina zagrany dzieckiem?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Rammstein